BMW iX4 vs Kia EV6
BMW iX4 leidt 7 tegen 2
Grootste verschillen: Vermogen — BMW iX4 469 pk, Kia EV6 229 pk · 0–100 km/h — BMW iX4 4,9 s, Kia EV6 7,7 s · DC-laden — BMW iX4 400 kW, Kia EV6 258 kW.
BMW iX4
De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.
Kia EV6
De Kia EV6 is een elektrische crossover uit het segment D en biedt drie aandrijfvarianten en batterijen met verschillende vermogens en actieradiussen.
Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs Kia EV6
BMW iX4 of Kia EV6 — wie wint waar
BMW iX4 leidt 7 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX4 +246 km
- Accu kWhBMW iX4 +24,7 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −0,2 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX4 +240 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −2,8 s
- Topsnelheid km/hBMW iX4 +25 km/h
- DC-laden kWBMW iX4 +142 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minKia EV6 −3 min
- Gewicht ↓ kgKia EV6 −330 kg
- Bagageruimte lGeen verschil
Technische gegevens: BMW iX4 vs Kia EV6
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX450 xDrive | Kia EV684 kWh RWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 828 km | 582 km | BMW +246 km |
| Accu | 108,7 kWh | 84 kWh | BMW +24,7 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,7 kWh/100 km | 15,9 kWh/100 km | BMW −0,2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 258 kW | BMW +142 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 21 min | 18 min | Kia −3 min |
| Actieradius per laadminuut | 27,6 km/min | 22,6 km/min | BMW +5 km/min |
| Spanning | 800 V | 800 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 229 pk | BMW +240 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 7,7 s | BMW −2,8 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 185 km/h | BMW +25 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2305 kg | 1975 kg | Kia −330 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 490 l | Geen verschil |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4782 mm | 4695 mm | BMW +87 mm |
| Breedte | 1895 mm | 1890 mm | BMW +5 mm |
| Hoogte | 1595 mm | 1550 mm | BMW +45 mm |
| Wielbasis | 2897 mm | 2900 mm | Kia +3 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX4
Kia EV6
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Kia EV6
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of Kia EV6?
De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 582 km van de Kia EV6. Dat is een verschil van 246 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX4 en de Kia EV6?
De BMW iX4 heeft AWD en 469 pk. De Kia EV6 heeft RWD en 229 pk.
Welke is krachtiger — BMW iX4 of Kia EV6?
De BMW iX4 is sterker: 469 pk tegenover de 229 pk van de Kia EV6. Het verschil is 240 pk.
Welke laadt sneller?
De BMW iX4 accepteert tot 400 kW DC, de Kia EV6 tot 258 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 21 en 18 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.






