BMW iX4 vs Hyundai Ioniq 5
BMW iX4 leidt 8 tegen 3
Grootste verschillen: Vermogen — BMW iX4 469 pk, Hyundai Ioniq 5 229 pk · DC-laden — BMW iX4 400 kW, Hyundai Ioniq 5 260 kW · 0–100 km/h — BMW iX4 4,9 s, Hyundai Ioniq 5 7,5 s.
BMW iX4
De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.
Hyundai Ioniq 5
De Hyundai Ioniq 5 is een crossover uit segment D en biedt drie aandrijfvarianten met een WLTP-bereik tot 570 kilometer.
Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs Hyundai Ioniq 5
BMW iX450 xDrive
Hyundai Ioniq 584 kWh RWD
BMW iX4 of Hyundai Ioniq 5 — wie wint waar
BMW iX4 leidt 8 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX4 +258 km
- Accu kWhBMW iX4 +24,7 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −0,3 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX4 +240 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −2,6 s
- Topsnelheid km/hBMW iX4 +25 km/h
- DC-laden kWBMW iX4 +140 kW
- AC-laden kWBMW iX4 +0,5 kW
- Laadtijd ↓ minHyundai Ioniq 5 −3 min
- Gewicht ↓ kgHyundai Ioniq 5 −320 kg
- Bagageruimte lHyundai Ioniq 5 +30 l
Technische gegevens: BMW iX4 vs Hyundai Ioniq 5
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX450 xDrive | Hyundai Ioniq 584 kWh RWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 828 km | 570 km | BMW +258 km |
| Accu | 108,7 kWh | 84 kWh | BMW +24,7 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,7 kWh/100 km | 16 kWh/100 km | BMW −0,3 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 260 kW | BMW +140 kW |
| AC-laden | 11 kW | 10,5 kW | BMW +0,5 kW |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 21 min | 18 min | Hyundai −3 min |
| Actieradius per laadminuut | 27,6 km/min | 22,2 km/min | BMW +5,4 km/min |
| Spanning | 800 V | 800 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 229 pk | BMW +240 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 7,5 s | BMW −2,6 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 185 km/h | BMW +25 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2305 kg | 1985 kg | Hyundai −320 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 520 l | Hyundai +30 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4782 mm | 4655 mm | BMW +127 mm |
| Breedte | 1895 mm | 1890 mm | BMW +5 mm |
| Hoogte | 1595 mm | 1605 mm | Hyundai +10 mm |
| Wielbasis | 2897 mm | 3000 mm | Hyundai +103 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX4
Hyundai Ioniq 5
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Hyundai Ioniq 5
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of Hyundai Ioniq 5?
De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 570 km van de Hyundai Ioniq 5. Dat is een verschil van 258 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX4 en de Hyundai Ioniq 5?
De BMW iX4 heeft AWD en 469 pk. De Hyundai Ioniq 5 heeft RWD en 229 pk.
Welke is krachtiger — BMW iX4 of Hyundai Ioniq 5?
De BMW iX4 is sterker: 469 pk tegenover de 229 pk van de Hyundai Ioniq 5. Het verschil is 240 pk.
Welke laadt sneller?
De BMW iX4 accepteert tot 400 kW DC, de Hyundai Ioniq 5 tot 260 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 21 en 18 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.





