BMW iX4 vs Ford Capri
BMW iX4 leidt 7 tegen 3
Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX4 400 kW, Ford Capri 183 kW · Vermogen — BMW iX4 469 pk, Ford Capri 286 pk · Laadtijd 10–80% — BMW iX4 21 min, Ford Capri 29 min.
BMW iX4
De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.
Ford Capri
De Ford Capri is een SUV in het D-segment die drie varianten biedt met achterwielaandrijving of vierwielaandrijving en een actieradius tot 627 km.
Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs Ford Capri
BMW iX450 xDrive
Ford CapriExtended Range RWD
BMW iX4 of Ford Capri — wie wint waar
BMW iX4 leidt 7 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX4 +201 km
- Accu kWhBMW iX4 +29,7 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmFord Capri −1,9 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX4 +183 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1,5 s
- Topsnelheid km/hBMW iX4 +30 km/h
- DC-laden kWBMW iX4 +217 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minBMW iX4 −8 min
- Gewicht ↓ kgFord Capri −282 kg
- Bagageruimte lFord Capri +82 l
Technische gegevens: BMW iX4 vs Ford Capri
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX450 xDrive | Ford CapriExtended Range RWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 828 km | 627 km | BMW +201 km |
| Accu | 108,7 kWh | 79 kWh | BMW +29,7 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,7 kWh/100 km | 13,8 kWh/100 km | Ford −1,9 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 183 kW | BMW +217 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 21 min | 29 min | BMW −8 min |
| Actieradius per laadminuut | 27,6 km/min | 15,1 km/min | BMW +12,5 km/min |
| Spanning | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 286 pk | BMW +183 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 6,4 s | BMW −1,5 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 180 km/h | BMW +30 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2305 kg | 2023 kg | Ford −282 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 572 l | Ford +82 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4782 mm | 4634 mm | BMW +148 mm |
| Breedte | 1895 mm | 1872 mm | BMW +23 mm |
| Hoogte | 1595 mm | 1627 mm | Ford +32 mm |
| Wielbasis | 2897 mm | 2767 mm | BMW +130 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX4
Ford Capri
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Ford Capri
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of Ford Capri?
De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 627 km van de Ford Capri. Dat is een verschil van 201 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX4 en de Ford Capri?
De BMW iX4 heeft AWD en 469 pk. De Ford Capri heeft RWD en 286 pk.
Welke is krachtiger — BMW iX4 of Ford Capri?
De BMW iX4 is sterker: 469 pk tegenover de 286 pk van de Ford Capri. Het verschil is 183 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Ford Capri biedt meer: 572 l tegenover 490 l in de BMW iX4. Het verschil is 82 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



