BMW iX1 vs SERES 3

BMW iX1 leidt 7 tegen 0

Grootste verschillen: WLTP-actieradius — BMW iX1 516 km, SERES 3 300 km · Bagageruimte — BMW iX1 490 l, SERES 3 318 l · Verbruik — BMW iX1 12,6 kWh/100 km, SERES 3 17,6 kWh/100 km.

BMW iX1

De BMW iX1 is een SUV uit het C-segment in twee varianten: de eDrive20 met een WLTP-actieradius van 516 km en de xDrive30 met 306 pk.

SERES 3

Een elektrische SUV in het C-segment, uitgerust met voorwielaandrijving en een batterij van 54 kWh.

Profiel tegenover de markt: BMW iX1 vs SERES 3

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

BMW iX1 of SERES 3 — wie wint waar

BMW iX1 leidt 7 tegen 0

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmBMW iX1 +216 km
    BMW iX1
    516
    SERES 3
    300
  • Accu kWhBMW iX1 +11,2 kWh
    BMW iX1
    65,2
    SERES 3
    54
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX1 −5 kWh/100 km
    BMW iX1
    12,6
    SERES 3
    17,6
  • Vermogen pkBMW iX1 +44 pk
    BMW iX1
    204
    SERES 3
    160
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX1 −0,3 s
    BMW iX1
    8,6
    SERES 3
    8,9
  • Topsnelheid km/hBMW iX1 +15 km/h
    BMW iX1
    170
    SERES 3
    155
  • DC-laden kWGeen gegevens
    BMW iX1
    130
    SERES 3
    —
  • AC-laden kWGeen verschil
    BMW iX1
    11
    SERES 3
    11
  • Laadtijd ↓ minGeen gegevens
    BMW iX1
    29
    SERES 3
    —
  • Gewicht ↓ kgGeen gegevens
    BMW iX1
    —
    SERES 3
    1765
  • Bagageruimte lBMW iX1 +172 l
    BMW iX1
    490
    SERES 3
    318

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: BMW iX1 vs SERES 3

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: BMW iX1 vs SERES 3
Belangrijkste parameters BMW iX1
eDrive20 · modeljaar 2026
SERES 3
Standard
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius516 km300 kmBMW +216 km
Accu65,2 kWh54 kWhBMW +11,2 kWh
Verbruik ↓12,6 kWh/100 km17,6 kWh/100 kmBMW −5 kWh/100 km
Laden
DC-laden130 kW——
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd 10–80% ↓29 min——
Actieradius per laadminuut12,5 km/min——
Spanning———
Prestaties en aandrijving
Vermogen204 pk160 pkBMW +44 pk
0–100 km/h ↓8,6 s8,9 sBMW −0,3 s
Topsnelheid170 km/h155 km/hBMW +15 km/h
AandrijvingFWDFWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓—1765 kg—
Bagageruimte490 l318 lBMW +172 l
Lengte—4415 mm—
Breedte—1850 mm—
Hoogte—1650 mm—
Wielbasis———

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

BMW iX1

Kosten per 100 km3,78
Per maand47
Per jaar567

SERES 3

Kosten per 100 km5,28
Per maand66
Per jaar792

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

BMW iX1

SERES 3

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX1 of SERES 3?

De BMW iX1 gaat verder: 516 km WLTP tegenover de 300 km van de SERES 3. Dat is een verschil van 216 km.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De BMW iX1 biedt meer: 490 l tegenover 318 l in de SERES 3. Het verschil is 172 l.

Welke is goedkoper in gebruik?

De BMW iX1 verbruikt minder elektriciteit: 12,6 kWh/100 km tegenover 17,6 kWh/100 km in de SERES 3. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 750 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.