BMW iX1 vs Changan Deepal S05

Changan Deepal S05 leidt 7 tegen 2

Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX1 130 kW, Changan Deepal S05 200 kW · Vermogen — BMW iX1 204 pk, Changan Deepal S05 272 pk · Verbruik — BMW iX1 12,6 kWh/100 km, Changan Deepal S05 15,9 kWh/100 km.

BMW iX1

De BMW iX1 is een SUV uit het C-segment in twee varianten: de eDrive20 met een WLTP-actieradius van 516 km en de xDrive30 met 306 pk.

Changan Deepal S05

De Changan Deepal S05 is een SUV uit het C-segment, in modeljaar 2026 in twee varianten: de RWD Max met een WLTP-actieradius van 488 km en de AWD Max met 435 pk.

Profiel tegenover de markt: BMW iX1 vs Changan Deepal S05

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

BMW iX1 of Changan Deepal S05 — wie wint waar

Changan Deepal S05 leidt 7 tegen 2

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmBMW iX1 +28 km
    BMW iX1
    516
    Changan Deepal S05
    488
  • Accu kWhChangan Deepal S05 +3,6 kWh
    BMW iX1
    65,2
    Changan Deepal S05
    68,8
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX1 −3,3 kWh/100 km
    BMW iX1
    12,6
    Changan Deepal S05
    15,9
  • Vermogen pkChangan Deepal S05 +68 pk
    BMW iX1
    204
    Changan Deepal S05
    272
  • 0–100 km/h ↓ sChangan Deepal S05 −1,1 s
    BMW iX1
    8,6
    Changan Deepal S05
    7,5
  • Topsnelheid km/hChangan Deepal S05 +10 km/h
    BMW iX1
    170
    Changan Deepal S05
    180
  • DC-laden kWChangan Deepal S05 +70 kW
    BMW iX1
    130
    Changan Deepal S05
    200
  • AC-laden kWGeen verschil
    BMW iX1
    11
    Changan Deepal S05
    11
  • Laadtijd ↓ minChangan Deepal S05 −6 min
    BMW iX1
    29
    Changan Deepal S05
    23
  • Gewicht ↓ kgGeen gegevens
    BMW iX1
    —
    Changan Deepal S05
    1940
  • Bagageruimte lChangan Deepal S05 +2 l
    BMW iX1
    490
    Changan Deepal S05
    492

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: BMW iX1 vs Changan Deepal S05

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: BMW iX1 vs Changan Deepal S05
Belangrijkste parameters BMW iX1
eDrive20 · modeljaar 2026
Changan Deepal S05
RWD Max
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius516 km488 kmBMW +28 km
Accu65,2 kWh68,8 kWhChangan +3,6 kWh
Verbruik ↓12,6 kWh/100 km15,9 kWh/100 kmBMW −3,3 kWh/100 km
Laden
DC-laden130 kW200 kWChangan +70 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd 10–80% ↓29 min23 minChangan −6 min
Actieradius per laadminuut12,5 km/min14,9 km/minChangan +2,4 km/min
Spanning—400 V—
Prestaties en aandrijving
Vermogen204 pk272 pkChangan +68 pk
0–100 km/h ↓8,6 s7,5 sChangan −1,1 s
Topsnelheid170 km/h180 km/hChangan +10 km/h
AandrijvingFWDRWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓—1940 kg—
Bagageruimte490 l492 lChangan +2 l
V2L (externe stroomvoorziening)NeeJaalleen Changan
Lengte—4598 mm—
Breedte—1900 mm—
Hoogte—1600 mm—
Wielbasis—2880 mm—

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

BMW iX1

Kosten per 100 km3,78
Per maand47
Per jaar567

Changan Deepal S05

Kosten per 100 km4,77
Per maand60
Per jaar716

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

BMW iX1

Changan Deepal S05

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX1 of Changan Deepal S05?

De BMW iX1 gaat verder: 516 km WLTP tegenover de 488 km van de Changan Deepal S05. Dat is een verschil van 28 km.

Waarom heeft de Changan Deepal S05 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de BMW iX1?

De Changan Deepal S05 heeft 68,8 kWh en legt 488 km af, terwijl de BMW iX1 met zijn accu van 65,2 kWh 516 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 15,9 tegenover 12,6 kWh/100 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX1 en de Changan Deepal S05?

De BMW iX1 heeft FWD en 204 pk. De Changan Deepal S05 heeft RWD en 272 pk.

Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?

Alleen de Changan Deepal S05 — zijn accu van 68,8 kWh werkt dan als stroombron. De BMW iX1 biedt dit met 65,2 kWh niet aan.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.