Audi Q4 Sportback e-tron vs SERES 3
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 7 tegen 0
Grootste verschillen: WLTP-actieradius — Audi Q4 Sportback e-tron 576 km, SERES 3 300 km · Vermogen — Audi Q4 Sportback e-tron 286 pk, SERES 3 160 pk · Bagageruimte — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, SERES 3 318 l.
Audi Q4 Sportback e-tron
De Audi Q4 Sportback e-tron is een SUV-coupé uit het C-segment, in modeljaar 2027 in vier varianten: WLTP-actieradius van 451 tot 576 km, vermogen van 204 tot 340 pk.
SERES 3
Een elektrische SUV in het C-segment, uitgerust met voorwielaandrijving en een batterij van 54 kWh.
Profiel tegenover de markt: Audi Q4 Sportback e-tron vs SERES 3
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
SERES 3Standard
Audi Q4 Sportback e-tron of SERES 3 — wie wint waar
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 7 tegen 0
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmAudi Q4 Sportback e-tron +276 km
- Accu kWhAudi Q4 Sportback e-tron +23 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −4,2 kWh/100 km
- Vermogen pkAudi Q4 Sportback e-tron +126 pk
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −2,3 s
- Topsnelheid km/hAudi Q4 Sportback e-tron +25 km/h
- DC-laden kWGeen gegevens
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lAudi Q4 Sportback e-tron +209 l
Technische gegevens: Audi Q4 Sportback e-tron vs SERES 3
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | SERES 3Standard | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 576 km | 300 km | Audi +276 km |
| Accu | 77 kWh | 54 kWh | Audi +23 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,4 kWh/100 km | 17,6 kWh/100 km | Audi −4,2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 165 kW | — | — |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | — | — | — |
| Actieradius per laadminuut | — | — | — |
| Spanning | — | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 160 pk | Audi +126 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 8,9 s | Audi −2,3 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 155 km/h | Audi +25 km/h |
| Aandrijving | RWD | FWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | 1765 kg | — |
| Bagageruimte | 527 l | 318 l | Audi +209 l |
| Lengte | — | 4415 mm | — |
| Breedte | — | 1850 mm | — |
| Hoogte | — | 1650 mm | — |
| Wielbasis | — | — | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Audi Q4 Sportback e-tron
SERES 3
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Audi Q4 Sportback e-tron
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Audi Q4 Sportback e-tron of SERES 3?
De Audi Q4 Sportback e-tron gaat verder: 576 km WLTP tegenover de 300 km van de SERES 3. Dat is een verschil van 276 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Audi Q4 Sportback e-tron en de SERES 3?
De Audi Q4 Sportback e-tron heeft RWD en 286 pk. De SERES 3 heeft FWD en 160 pk.
Welke is krachtiger — Audi Q4 Sportback e-tron of SERES 3?
De Audi Q4 Sportback e-tron is sterker: 286 pk tegenover de 160 pk van de SERES 3. Het verschil is 126 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Audi Q4 Sportback e-tron biedt meer: 527 l tegenover 318 l in de SERES 3. Het verschil is 209 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




