Audi Q4 Sportback e-tron vs Changan Deepal S05
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 6 tegen 1
Grootste verschillen: DC-laden — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Changan Deepal S05 200 kW · Verbruik — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Changan Deepal S05 15,9 kWh/100 km · WLTP-actieradius — Audi Q4 Sportback e-tron 576 km, Changan Deepal S05 488 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
De Audi Q4 Sportback e-tron is een SUV-coupé uit het C-segment, in modeljaar 2027 in vier varianten: WLTP-actieradius van 451 tot 576 km, vermogen van 204 tot 340 pk.
Changan Deepal S05
De Changan Deepal S05 is een SUV uit het C-segment, in modeljaar 2026 in twee varianten: de RWD Max met een WLTP-actieradius van 488 km en de AWD Max met 435 pk.
Profiel tegenover de markt: Audi Q4 Sportback e-tron vs Changan Deepal S05
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance- Changan Deepal S05RWD Max
Audi Q4 Sportback e-tron of Changan Deepal S05 — wie wint waar
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 6 tegen 1
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmAudi Q4 Sportback e-tron +88 km
- Accu kWhAudi Q4 Sportback e-tron +8,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −2,5 kWh/100 km
- Vermogen pkAudi Q4 Sportback e-tron +14 pk
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −0,9 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWChangan Deepal S05 +35 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lAudi Q4 Sportback e-tron +35 l
Technische gegevens: Audi Q4 Sportback e-tron vs Changan Deepal S05
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Changan Deepal S05 RWD Max | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 576 km | 488 km | Audi +88 km |
| Accu | 77 kWh | 68,8 kWh | Audi +8,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,4 kWh/100 km | 15,9 kWh/100 km | Audi −2,5 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 165 kW | 200 kW | Changan +35 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | — | 23 min | — |
| Actieradius per laadminuut | — | 14,9 km/min | — |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 272 pk | Audi +14 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 7,5 s | Audi −0,9 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | 1940 kg | — |
| Bagageruimte | 527 l | 492 l | Audi +35 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Changan |
| Lengte | — | 4598 mm | — |
| Breedte | — | 1900 mm | — |
| Hoogte | — | 1600 mm | — |
| Wielbasis | — | 2880 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Audi Q4 Sportback e-tron
Changan Deepal S05
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Audi Q4 Sportback e-tron
Changan Deepal S05
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Audi Q4 Sportback e-tron of Changan Deepal S05?
De Audi Q4 Sportback e-tron gaat verder: 576 km WLTP tegenover de 488 km van de Changan Deepal S05. Dat is een verschil van 88 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Changan Deepal S05 — zijn accu van 68,8 kWh werkt dan als stroombron. De Audi Q4 Sportback e-tron biedt dit met 77 kWh niet aan.
Welke laadt sneller?
De Audi Q4 Sportback e-tron accepteert tot 165 kW DC, de Changan Deepal S05 tot 200 kW.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Audi Q4 Sportback e-tron verbruikt minder elektriciteit: 13,4 kWh/100 km tegenover 15,9 kWh/100 km in de Changan Deepal S05. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 375 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




