Audi Q4 e-tron vs Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 3 tegen 0
Grootste verschillen: Bagageruimte — Audi Q4 e-tron 515 l, Audi Q4 Sportback e-tron 527 l · WLTP-actieradius — Audi Q4 e-tron 563 km, Audi Q4 Sportback e-tron 576 km · Verbruik — Audi Q4 e-tron 13,7 kWh/100 km, Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km.
Audi Q4 e-tron
De Audi Q4 e-tron is een SUV uit het C-segment, in modeljaar 2027 in vier varianten: WLTP-actieradius van 440 tot 563 km, vermogen van 204 tot 340 pk.
Audi Q4 Sportback e-tron
De Audi Q4 Sportback e-tron is een SUV-coupé uit het C-segment, in modeljaar 2027 in vier varianten: WLTP-actieradius van 451 tot 576 km, vermogen van 204 tot 340 pk.
Profiel tegenover de markt: Audi Q4 e-tron vs Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 e-trone-tron performance
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Audi Q4 e-tron of Audi Q4 Sportback e-tron — wie wint waar
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 3 tegen 0
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmAudi Q4 Sportback e-tron +13 km
- Accu kWhGeen verschil
- Verbruik ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −0,3 kWh/100 km
- Vermogen pkGeen verschil
- 0–100 km/h ↓ sGeen verschil
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWGeen verschil
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lAudi Q4 Sportback e-tron +12 l
Technische gegevens: Audi Q4 e-tron vs Audi Q4 Sportback e-tron
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Audi Q4 e-trone-tron performance | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 563 km | 576 km | Audi +13 km |
| Accu | 77 kWh | 77 kWh | Geen verschil |
| Verbruik ↓ | 13,7 kWh/100 km | 13,4 kWh/100 km | Audi −0,3 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 165 kW | 165 kW | Geen verschil |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | — | — | — |
| Actieradius per laadminuut | — | — | — |
| Spanning | — | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 286 pk | Geen verschil |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 6,6 s | Geen verschil |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | — | — |
| Bagageruimte | 515 l | 527 l | Audi +12 l |
| Lengte | — | — | — |
| Breedte | — | — | — |
| Hoogte | — | — | — |
| Wielbasis | — | — | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Audi Q4 e-tron of Audi Q4 Sportback e-tron?
De Audi Q4 Sportback e-tron gaat verder: 576 km WLTP tegenover de 563 km van de Audi Q4 e-tron. Dat is een verschil van 13 km.
Welke laadt sneller?
De Audi Q4 e-tron accepteert tot 165 kW DC, de Audi Q4 Sportback e-tron tot 165 kW.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Audi Q4 Sportback e-tron verbruikt minder elektriciteit: 13,4 kWh/100 km tegenover 13,7 kWh/100 km in de Audi Q4 e-tron. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 45 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



