Alfa Romeo Junior vs Ford Puma Gen-E

Ford Puma Gen-E leidt 6 tegen 2

Grootste verschillen: Bagageruimte — Alfa Romeo Junior 400 l, Ford Puma Gen-E 523 l · Verbruik — Alfa Romeo Junior 15 kWh/100 km, Ford Puma Gen-E 13 kWh/100 km · 0–100 km/h — Alfa Romeo Junior 9 s, Ford Puma Gen-E 8 s.

Alfa Romeo Junior

De Alfa Romeo Junior is een compacte elektrische SUV die verkrijgbaar is in twee vermogensvarianten en een bereik tot 410 kilometer biedt, met een maximaal vermogen van 280 pk.

Ford Puma Gen-E

De Ford Puma Gen-E is een elektrische crossover in het segment B, met een bereik van 419 km en een acceleratie van 0 tot 100 km/u in 8 seconden.

Profiel tegenover de markt: Alfa Romeo Junior vs Ford Puma Gen-E

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Alfa Romeo Junior of Ford Puma Gen-E — wie wint waar

Ford Puma Gen-E leidt 6 tegen 2

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmFord Puma Gen-E +9 km
    Alfa Romeo Junior
    410
    Ford Puma Gen-E
    419
  • Accu kWhAlfa Romeo Junior +4,2 kWh
    Alfa Romeo Junior
    51
    Ford Puma Gen-E
    46,8
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmFord Puma Gen-E −2 kWh/100 km
    Alfa Romeo Junior
    15
    Ford Puma Gen-E
    13
  • Vermogen pkFord Puma Gen-E +12 pk
    Alfa Romeo Junior
    156
    Ford Puma Gen-E
    168
  • 0–100 km/h ↓ sFord Puma Gen-E −1 s
    Alfa Romeo Junior
    9
    Ford Puma Gen-E
    8
  • Topsnelheid km/hFord Puma Gen-E +10 km/h
    Alfa Romeo Junior
    150
    Ford Puma Gen-E
    160
  • DC-laden kWGeen verschil
    Alfa Romeo Junior
    100
    Ford Puma Gen-E
    100
  • AC-laden kWGeen verschil
    Alfa Romeo Junior
    11
    Ford Puma Gen-E
    11
  • Gewicht ↓ kgAlfa Romeo Junior −18 kg
    Alfa Romeo Junior
    1470
    Ford Puma Gen-E
    1488
  • Bagageruimte lFord Puma Gen-E +123 l
    Alfa Romeo Junior
    400
    Ford Puma Gen-E
    523

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Alfa Romeo Junior vs Ford Puma Gen-E

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Alfa Romeo Junior vs Ford Puma Gen-E
Belangrijkste parameters Alfa Romeo Junior
Elettrica
Ford Puma Gen-E
Electric
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius410 km419 kmFord +9 km
Accu51 kWh46,8 kWhAlfa Romeo +4,2 kWh
Verbruik ↓15 kWh/100 km13 kWh/100 kmFord −2 kWh/100 km
Laden
DC-laden100 kW100 kWGeen verschil
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd ⚠27 min 20–80%26 min 10–80%1 min
Actieradius per laadminuut9,1 km/min11,3 km/minFord +2,2 km/min
Spanning400 V400 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen156 pk168 pkFord +12 pk
0–100 km/h ↓9 s8 sFord −1 s
Topsnelheid150 km/h160 km/hFord +10 km/h
AandrijvingFWDFWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓1470 kg1488 kgAlfa Romeo −18 kg
Bagageruimte400 l523 lFord +123 l
Lengte4170 mm4214 mmFord +44 mm
Breedte1780 mm1805 mmFord +25 mm
Hoogte1500 mm1555 mmFord +55 mm
Wielbasis2557 mm2588 mmFord +31 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Alfa Romeo Junior

Kosten per 100 km4,5
Per maand56
Per jaar675

Ford Puma Gen-E

Kosten per 100 km3,9
Per maand49
Per jaar585

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Alfa Romeo Junior

Ford Puma Gen-E

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment B

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Alfa Romeo Junior of Ford Puma Gen-E?

De Ford Puma Gen-E gaat verder: 419 km WLTP tegenover de 410 km van de Alfa Romeo Junior. Dat is een verschil van 9 km.

Waarom heeft de Alfa Romeo Junior een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Ford Puma Gen-E?

De Alfa Romeo Junior heeft 51 kWh en legt 410 km af, terwijl de Ford Puma Gen-E met zijn accu van 46,8 kWh 419 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 15 tegenover 13 kWh/100 km.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Ford Puma Gen-E biedt meer: 523 l tegenover 400 l in de Alfa Romeo Junior. Het verschil is 123 l.

Welke laadt sneller?

De Alfa Romeo Junior accepteert tot 100 kW DC, de Ford Puma Gen-E tot 100 kW.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.