BYD Tang vs Xpeng G9L
Xpeng G9L vezet 7:3 arányban
A legnagyobb különbségek: Csomagtartó — BYD Tang 235 l, Xpeng G9L 935 l · Töltési idő 10–80% — BYD Tang 46 min, Xpeng G9L 12 min · DC töltés — BYD Tang 170 kW, Xpeng G9L 540 kW.
BYD Tang
Egy elektromos, E-szegmensű SUV, amely erős hajtóművel rendelkezik.
Xpeng G9L
Az Xpeng G9L egy hétüléses E szegmensű SUV: 110 kWh-s akkumulátor, legfeljebb 591 km-es WLTP szerinti hatótáv és 540 kW-os DC-töltés.
Profil a piac tükrében: BYD Tang vs Xpeng G9L
BYD Tang vagy Xpeng G9L — ki nyer hol
Xpeng G9L vezet 7:3 arányban
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmXpeng G9L +61 km
- Akkumulátor kWhXpeng G9L +1,2 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmXpeng G9L −2,9 kWh/100 km
- Teljesítmény LEBYD Tang +150 LE
- 0–100 km/h ↓ sBYD Tang −2,1 s
- Végsebesség km/hXpeng G9L +10 km/h
- DC töltés kWXpeng G9L +370 kW
- AC töltés kWNincs különbség
- Töltési idő ↓ minXpeng G9L −34 min
- Tömeg ↓ kgBYD Tang −70 kg
- Csomagtartó lXpeng G9L +700 l
Műszaki adatok: BYD Tang vs Xpeng G9L
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | BYD TangFlagship | Xpeng G9LRWD Long Range | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 530 km | 591 km | Xpeng +61 km |
| Akkumulátor | 108,8 kWh | 110 kWh | Xpeng +1,2 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 24 kWh/100 km | 21,1 kWh/100 km | Xpeng −2,9 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 170 kW | 540 kW | Xpeng +370 kW |
| AC töltés | 11 kW | 11 kW | Nincs különbség |
| Töltési idő 10–80% ↓ | 46 min | 12 min | Xpeng −34 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 8,1 km/min | 34,5 km/min | Xpeng +26,4 km/min |
| Feszültség | 400 V | 800 V | Xpeng +400 V |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 517 LE | 367 LE | BYD +150 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 7 s | BYD −2,1 s |
| Végsebesség | 190 km/h | 200 km/h | Xpeng +10 km/h |
| Hajtás | AWD | RWD | más típus |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2630 kg | 2700 kg | BYD −70 kg |
| Csomagtartó | 235 l | 935 l | Xpeng +700 l |
| V2L (külső áramellátás) | Igen | Igen | — |
| Hosszúság | 4970 mm | 5120 mm | Xpeng +150 mm |
| Szélesség | 1955 mm | 1999 mm | Xpeng +44 mm |
| Magasság | 1745 mm | 1788 mm | Xpeng +43 mm |
| Tengelytáv | 2820 mm | 3100 mm | Xpeng +280 mm |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
BYD Tang
Xpeng G9L
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens E
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — BYD Tang vagy Xpeng G9L?
A(z) Xpeng G9L távolabb jut: 591 km WLTP szemben a(z) BYD Tang 530 km-ével. Ez 61 km különbséget jelent.
Miben tér el egymástól a(z) BYD Tang és a(z) Xpeng G9L hajtása?
A(z) BYD Tang hajtása AWD, teljesítménye 517 LE. A(z) Xpeng G9L hajtása RWD, teljesítménye 367 LE.
Melyik erősebb — a(z) BYD Tang vagy a(z) Xpeng G9L?
A(z) BYD Tang erősebb: 517 LE, szemben a(z) Xpeng G9L 367 LE teljesítményével. A különbség 150 LE.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Xpeng G9L több helyet kínál: 935 l szemben a(z) BYD Tang 235 l-ével. A különbség 700 l.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.





