BMW iX4 vs Leapmotor C10
BMW iX4 води 8 към 1
Най-големи разлики: DC зареждане — BMW iX4 400 kW, Leapmotor C10 180 kW · WLTP пробег — BMW iX4 828 km, Leapmotor C10 510 km · Мощност — BMW iX4 469 к.с., Leapmotor C10 299 к.с..
BMW iX4
BMW iX4 е електрически SUV от клас D с задвижване на всички колела (AWD): мощност от 374 до 469 конски сили, пробег до 828 км според WLTP и възможност за бързо зареждане (DC) до 400 kW.
Leapmotor C10
Leapmotor C10 е SUV от сегмент D в три варианта: пробег по WLTP от 420 до 510 km, мощност от 218 до 571 к.с.
Профил спрямо пазара: BMW iX4 срещу Leapmotor C10
BMW iX450 xDrive
Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh)
BMW iX4 или Leapmotor C10 — кой печели къде
BMW iX4 води 8 към 1
Щракнете върху сектор, за да видите само тези показатели. Лентата показва къде стои колата спрямо целия каталог.
- WLTP пробег kmBMW iX4 +318 km
- Батерия kWhBMW iX4 +26,8 kWh
- Разход ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −2,3 kWh/100 km
- Мощност к.с.BMW iX4 +170 к.с.
- 0–100 км/ч ↓ sBMW iX4 −1,7 s
- Максимална скорост km/hBMW iX4 +20 km/h
- DC зареждане kWBMW iX4 +220 kW
- AC зареждане kWБез разлика
- Тегло ↓ kgLeapmotor C10 −275 kg
- Багажник lBMW iX4 +55 l
Технически данни: BMW iX4 срещу Leapmotor C10
Удебеляване и подчертаване = по-добра стойност · ↓ = по-малко е по-добре · — = няма данни
| Основни параметри | BMW iX450 xDrive | Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh) | Разлика |
|---|---|---|---|
| Пробег и енергия | |||
| WLTP пробег | 828 km | 510 km | BMW +318 km |
| Батерия | 108,7 kWh | 81,9 kWh | BMW +26,8 kWh |
| Разход ↓ | 15,7 kWh/100 km | 18 kWh/100 km | BMW −2,3 kWh/100 km |
| Зареждане | |||
| DC зареждане | 400 kW | 180 kW | BMW +220 kW |
| AC зареждане | 11 kW | 11 kW | Без разлика |
| Зареждане ⚠ | 21 min 10–80% | 22 min 30–80% | 1 min |
| Пробег за минута зареждане | 27,6 km/min | 11,6 km/min | BMW +16 km/min |
| Напрежение | 800 V | 800 V | Без разлика |
| Динамика и задвижване | |||
| Мощност | 469 к.с. | 299 к.с. | BMW +170 к.с. |
| 0–100 км/ч ↓ | 4,9 s | 6,6 s | BMW −1,7 s |
| Максимална скорост | 210 km/h | 190 km/h | BMW +20 km/h |
| Задвижване | AWD | RWD | различен тип |
| Практичност | |||
| Тегло ↓ | 2305 kg | 2030 kg | Leapmotor −275 kg |
| Багажник | 490 l | 435 l | BMW +55 l |
| V2L (външно захранване) | Да | Да | — |
| Дължина | 4782 mm | 4739 mm | BMW +43 mm |
| Ширина | 1895 mm | 1900 mm | Leapmotor +5 mm |
| Височина | 1595 mm | 1680 mm | Leapmotor +85 mm |
| Разстояние между осите | 2897 mm | 2825 mm | BMW +72 mm |
По-добрата стойност във всеки ред е удебелена и подчертана с цвета на автомобила. Показатели, маркирани ↓ — по-ниските стойности са по-добри. Размерите са показани без определяне на победител.
Калкулатор на разходите за енергия
BMW iX4
Leapmotor C10
Сумите са във вашата валута — въведете цените във валутата, която използвате.
Видео ревюта на двата модела
Leapmotor C10
Други сравнения в този клас: SUV, сегмент D
Често задавани въпроси за това сравнение
Кой има по-голям пробег — BMW iX4 или Leapmotor C10?
BMW iX4 стига по-далеч: 828 км WLTP срещу 510 км на Leapmotor C10. Това е разлика от 318 км.
Как се различава задвижването на BMW iX4 и Leapmotor C10?
BMW iX4 има AWD и 469 к.с.. Leapmotor C10 има RWD и 299 к.с..
Кой е по-мощен — BMW iX4 или Leapmotor C10?
BMW iX4 е по-мощен: 469 к.с. срещу 299 к.с. на Leapmotor C10. Разликата е 170 к.с..
Кой има по-голям багажник?
BMW iX4 побира повече: 490 л срещу 435 л в Leapmotor C10. Разликата е 55 л.
Техническите данни са от официалните материали на производителите и се стараем да ги проверяваме, но производителят може да промени спецификацията без предизвестие и е възможно да има грешки. Потвърдете стойностите при дилър, преди да купите — не носим отговорност за решения, взети въз основа на тези данни. Пълен отказ от отговорност
Пробегът, разходът и теглото посочваме за базова конфигурация: производителите ги хомологират в диапазони, зависими от джантите и оборудването (например 533–592 км), а ние взимаме най-лекия вариант, на най-малките джанти — т.е. най-изгодния. Същият модел на по-големи джанти ще измине по-малко разстояние.







