Lotus Eletre vs Range Rover Electric

Lotus Eletre vyhráva 4 : 3

Najväčšie rozdiely: Max. rýchlosť — Lotus Eletre 258 km/h, Range Rover Electric 200 km/h · Výkon — Lotus Eletre 612 k, Range Rover Electric 550 k · Nabíjanie 10–80% — Lotus Eletre 20 min, Range Rover Electric 22 min.

Lotus Eletre

Elektrický SUV segmentu F, ktorý kombinuje vysoký výkon s rýchlym nabíjaním jednosmerným prúdom (DC) a veľkým batožinovým priestorom.

Range Rover Electric

Elektrické SUV segmentu F s dojazdom 611 km a dvoma variantmi výkonu, pričom obe verzie majú rovnakú kapacitu batérie.

Profil oproti trhu: Lotus Eletre vs Range Rover Electric

Dojazd WLTPBatériaVýkonNabíjanie DC0–100 km/h

Lotus Eletre alebo Range Rover Electric — kto vyhráva v čom

Lotus Eletre vyhráva 4 : 3

Do výsledku nevstupujú metriky, pri ktorých na jednej strane chýbajú údaje.

Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.

  • Dojazd WLTP kmRange Rover Electric +11 km
    Lotus Eletre
    600
    Range Rover Electric
    611
  • Batéria kWhRange Rover Electric +6,5 kWh
    Lotus Eletre
    112
    Range Rover Electric
    118,5
  • Spotreba ↓ kWh/100 kmLotus Eletre −0,5 kWh/100 km
    Lotus Eletre
    21,4
    Range Rover Electric
    21,9
  • Výkon kLotus Eletre +62 k
    Lotus Eletre
    612
    Range Rover Electric
    550
  • 0–100 km/h ↓ sBez rozdielu
    Lotus Eletre
    4,5
    Range Rover Electric
    4,5
  • Max. rýchlosť km/hLotus Eletre +58 km/h
    Lotus Eletre
    258
    Range Rover Electric
    200
  • Nabíjanie DC kWBez údajov
    Lotus Eletre
    350
    Range Rover Electric
    —
  • Nabíjanie AC kWBez údajov
    Lotus Eletre
    22
    Range Rover Electric
    —
  • Nabíjanie ↓ minLotus Eletre −2 min
    Lotus Eletre
    20
    Range Rover Electric
    22
  • Hmotnosť ↓ kgBez údajov
    Lotus Eletre
    2595
    Range Rover Electric
    —
  • Batožinový priestor lRange Rover Electric +45 l
    Lotus Eletre
    688
    Range Rover Electric
    733

Pridať tretie auto

Technické údaje: Lotus Eletre vs Range Rover Electric

Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov

Technické údaje: Lotus Eletre vs Range Rover Electric
Kľúčové parametre Lotus Eletre
Base
Range Rover Electric
EV550
Rozdiel
Dojazd a energia
Dojazd WLTP600 km611 kmRange Rover +11 km
Batéria112 kWh118,5 kWhRange Rover +6,5 kWh
Spotreba ↓21,4 kWh/100 km21,9 kWh/100 kmLotus −0,5 kWh/100 km
Nabíjanie
Nabíjanie DC350 kW——
Nabíjanie AC22 kW——
Nabíjanie 10–80% ↓20 min22 minLotus −2 min
Dojazd na minútu nabíjania21 km/min19,4 km/minLotus +1,6 km/min
Napätie800 V800 VBez rozdielu
Jazdné výkony a pohon
Výkon612 k550 kLotus +62 k
0–100 km/h ↓4,5 s4,5 sBez rozdielu
Max. rýchlosť258 km/h200 km/hLotus +58 km/h
PohonAWDAWD—
Praktickosť
Hmotnosť ↓2595 kg——
Batožinový priestor688 l733 lRange Rover +45 l
Dĺžka5103 mm5052 mmLotus +51 mm
Šírka2019 mm——
Výška1630 mm1868 mmRange Rover +238 mm
Rázvor3019 mm2997 mmLotus +22 mm

Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.

Kalkulačka nákladov na energiu

Lotus Eletre

Náklady na 100 km6,42
Mesačne80
Ročne963

Range Rover Electric

Náklady na 100 km6,57
Mesačne82
Ročne985

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Videorecenzie oboch modelov

Lotus Eletre

Range Rover Electric

Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment F

Často kladené otázky k tomuto porovnaniu

Ktorý je lacnejší na prevádzku?

Lotus Eletre spotrebúva menej elektriny: 21,4 kWh/100 km oproti 21,9 kWh/100 km v Range Rover Electric. Pri 15000 km ročne je to rozdiel 75 kWh — kalkulačka na tejto stránke vám to prepočíta na peniaze.

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.