Lynk & Co 02 vs Škoda Elroq
Škoda Elroq leidt 7 tegen 2
Grootste verschillen: WLTP-actieradius — Lynk & Co 02 445 km, Škoda Elroq 576 km · Gewicht — Lynk & Co 02 1820 kg, Škoda Elroq 2132 kg · Accu — Lynk & Co 02 66 kWh, Škoda Elroq 77 kWh.
Lynk & Co 02
De Lynk & Co 02 Long Range (MY2025) is een compacte SUV met achterwielaandrijving (RWD) en een WLTP-bereik van 445 km.
Škoda Elroq
De Škoda Elroq is een elektrische SUV in het segment C met achterwielaandrijving (RWD) of vierwielaandrijving (AWD): hij levert vermogens van 190–340 pk, heeft een bereik tot 576 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 165 kW.
Profiel tegenover de markt: Lynk & Co 02 vs Škoda Elroq
Lynk & Co 02Long Range
Škoda Elroq85x
Lynk & Co 02 of Škoda Elroq — wie wint waar
Škoda Elroq leidt 7 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmŠkoda Elroq +131 km
- Accu kWhŠkoda Elroq +11 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmŠkoda Elroq −1,6 kWh/100 km
- Vermogen pkŠkoda Elroq +27 pk
- 0–100 km/h ↓ sLynk & Co 02 −0,7 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWŠkoda Elroq +15 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minŠkoda Elroq −1 min
- Gewicht ↓ kgLynk & Co 02 −312 kg
- Bagageruimte lŠkoda Elroq +60 l
Technische gegevens: Lynk & Co 02 vs Škoda Elroq
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Lynk & Co 02Long Range | Škoda Elroq85x | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 445 km | 576 km | Škoda +131 km |
| Accu | 66 kWh | 77 kWh | Škoda +11 kWh |
| Verbruik ↓ | 17,1 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | Škoda −1,6 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 150 kW | 165 kW | Škoda +15 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 30 min | 29 min | Škoda −1 min |
| Actieradius per laadminuut | 10,4 km/min | 13,9 km/min | Škoda +3,5 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 272 pk | 299 pk | Škoda +27 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 5,5 s | 6,2 s | Lynk & Co −0,7 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | RWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1820 kg | 2132 kg | Lynk & Co −312 kg |
| Bagageruimte | 410 l | 470 l | Škoda +60 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4460 mm | 4488 mm | Škoda +28 mm |
| Breedte | 1845 mm | 1884 mm | Škoda +39 mm |
| Hoogte | 1573 mm | 1620 mm | Škoda +47 mm |
| Wielbasis | 2755 mm | 2766 mm | Škoda +11 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Lynk & Co 02
Škoda Elroq
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Lynk & Co 02
Škoda Elroq
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Lynk & Co 02 of Škoda Elroq?
De Škoda Elroq gaat verder: 576 km WLTP tegenover de 445 km van de Lynk & Co 02. Dat is een verschil van 131 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Lynk & Co 02 en de Škoda Elroq?
De Lynk & Co 02 heeft RWD en 272 pk. De Škoda Elroq heeft AWD en 299 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Škoda Elroq biedt meer: 470 l tegenover 410 l in de Lynk & Co 02. Het verschil is 60 l.
Welke laadt sneller?
De Lynk & Co 02 accepteert tot 150 kW DC, de Škoda Elroq tot 165 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 30 en 29 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



