Lancia Gamma vs Smart #3

Gelijkspel: 5-5

Grootste verschillen: AC-laden — Lancia Gamma 7 kW, Smart #3 22 kW · WLTP-actieradius — Lancia Gamma 741 km, Smart #3 455 km · Bagageruimte — Lancia Gamma 560 l, Smart #3 370 l.

Lancia Gamma

De Lancia Gamma is een elektrische crossover in het segment C en is verkrijgbaar in drie versies: met een WLTP-bereik van 543 tot 741 km, een vermogen van 230 tot 350 pk en snelladen (DC) met 160 kW.

Smart #3

De Smart #3 is een elektrische SUV in het segment C en biedt drie verschillende aandrijfconfiguraties en batterijcapaciteiten.

Profiel tegenover de markt: Lancia Gamma vs Smart #3

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Lancia Gamma of Smart #3 — wie wint waar

Gelijkspel: 5-5

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmLancia Gamma +286 km
    Lancia Gamma
    741
    Smart #3
    455
  • Accu kWhLancia Gamma +31,2 kWh
    Lancia Gamma
    97,2
    Smart #3
    66
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmSmart #3 −0,2 kWh/100 km
    Lancia Gamma
    16,2
    Smart #3
    16
  • Vermogen pkSmart #3 +27 pk
    Lancia Gamma
    245
    Smart #3
    272
  • 0–100 km/h ↓ sSmart #3 −2 s
    Lancia Gamma
    7,8
    Smart #3
    5,8
  • Topsnelheid km/hLancia Gamma +10 km/h
    Lancia Gamma
    190
    Smart #3
    180
  • DC-laden kWLancia Gamma +10 kW
    Lancia Gamma
    160
    Smart #3
    150
  • AC-laden kWSmart #3 +15 kW
    Lancia Gamma
    7
    Smart #3
    22
  • Gewicht ↓ kgSmart #3 −355 kg
    Lancia Gamma
    2135
    Smart #3
    1780
  • Bagageruimte lLancia Gamma +190 l
    Lancia Gamma
    560
    Smart #3
    370

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Lancia Gamma vs Smart #3

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Lancia Gamma vs Smart #3
Belangrijkste parameters Lancia Gamma
Long Range
Smart #3
Pro+
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius741 km455 kmLancia +286 km
Accu97,2 kWh66 kWhLancia +31,2 kWh
Verbruik ↓16,2 kWh/100 km16 kWh/100 kmSmart −0,2 kWh/100 km
Laden
DC-laden160 kW150 kWLancia +10 kW
AC-laden7 kW22 kWSmart +15 kW
Laadtijd ⚠27 min 20–80%30 min 10–80%3 min
Actieradius per laadminuut16,5 km/min10,6 km/minLancia +5,9 km/min
Spanning400 V400 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen245 pk272 pkSmart +27 pk
0–100 km/h ↓7,8 s5,8 sSmart −2 s
Topsnelheid190 km/h180 km/hLancia +10 km/h
AandrijvingFWDRWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2135 kg1780 kgSmart −355 kg
Bagageruimte560 l370 lLancia +190 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaJa—
Lengte4672 mm4400 mmLancia +272 mm
Breedte1898 mm1844 mmLancia +54 mm
Hoogte1664 mm1556 mmLancia +108 mm
Wielbasis2791 mm2785 mmLancia +6 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Lancia Gamma

Kosten per 100 km4,86
Per maand61
Per jaar729

Smart #3

Kosten per 100 km4,8
Per maand60
Per jaar720

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Lancia Gamma

Smart #3

Andere vergelijkingen in deze klasse: Crossover / SUV, segment C

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Lancia Gamma of Smart #3?

De Lancia Gamma gaat verder: 741 km WLTP tegenover de 455 km van de Smart #3. Dat is een verschil van 286 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Lancia Gamma en de Smart #3?

De Lancia Gamma heeft FWD en 245 pk. De Smart #3 heeft RWD en 272 pk.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Lancia Gamma biedt meer: 560 l tegenover 370 l in de Smart #3. Het verschil is 190 l.

Welke laadt sneller?

De Lancia Gamma accepteert tot 160 kW DC, de Smart #3 tot 150 kW.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.