Lancia Gamma vs Omoda E5
Lancia Gamma leidt 6 tegen 4
Grootste verschillen: Bagageruimte — Lancia Gamma 560 l, Omoda E5 300 l · WLTP-actieradius — Lancia Gamma 741 km, Omoda E5 430 km · Accu — Lancia Gamma 97,2 kWh, Omoda E5 61 kWh.
Lancia Gamma
De Lancia Gamma is een elektrische crossover in het segment C en is verkrijgbaar in drie versies: met een WLTP-bereik van 543 tot 741 km, een vermogen van 230 tot 350 pk en snelladen (DC) met 160 kW.
Omoda E5
De Omoda E5 is een compacte SUV (segment C) die wordt aangedreven door de voorwielen en beschikt over een batterij met een capaciteit van 61 kWh.
Profiel tegenover de markt: Lancia Gamma vs Omoda E5
Lancia GammaLong Range
Omoda E5E5
Lancia Gamma of Omoda E5 — wie wint waar
Lancia Gamma leidt 6 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmLancia Gamma +311 km
- Accu kWhLancia Gamma +36,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmOmoda E5 −0,7 kWh/100 km
- Vermogen pkLancia Gamma +34 pk
- 0–100 km/h ↓ sOmoda E5 −0,2 s
- Topsnelheid km/hLancia Gamma +19 km/h
- DC-laden kWLancia Gamma +30 kW
- AC-laden kWOmoda E5 +4 kW
- Gewicht ↓ kgOmoda E5 −425 kg
- Bagageruimte lLancia Gamma +260 l
Technische gegevens: Lancia Gamma vs Omoda E5
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Lancia GammaLong Range | Omoda E5E5 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 741 km | 430 km | Lancia +311 km |
| Accu | 97,2 kWh | 61 kWh | Lancia +36,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 16,2 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | Omoda −0,7 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 160 kW | 130 kW | Lancia +30 kW |
| AC-laden | 7 kW | 11 kW | Omoda +4 kW |
| Laadtijd ⚠ | 27 min 20–80% | 28 min 30–80% | 1 min |
| Actieradius per laadminuut | 16,5 km/min | 7,7 km/min | Lancia +8,8 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 245 pk | 211 pk | Lancia +34 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,8 s | 7,6 s | Omoda −0,2 s |
| Topsnelheid | 190 km/h | 171 km/h | Lancia +19 km/h |
| Aandrijving | FWD | FWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2135 kg | 1710 kg | Omoda −425 kg |
| Bagageruimte | 560 l | 300 l | Lancia +260 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4672 mm | 4424 mm | Lancia +248 mm |
| Breedte | 1898 mm | 1830 mm | Lancia +68 mm |
| Hoogte | 1664 mm | 1588 mm | Lancia +76 mm |
| Wielbasis | 2791 mm | 2630 mm | Lancia +161 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Lancia Gamma
Omoda E5
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Lancia Gamma
Omoda E5
Andere vergelijkingen in deze klasse: Crossover / SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Lancia Gamma of Omoda E5?
De Lancia Gamma gaat verder: 741 km WLTP tegenover de 430 km van de Omoda E5. Dat is een verschil van 311 km.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Lancia Gamma biedt meer: 560 l tegenover 300 l in de Omoda E5. Het verschil is 260 l.
Welke laadt sneller?
De Lancia Gamma accepteert tot 160 kW DC, de Omoda E5 tot 130 kW.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Omoda E5 verbruikt minder elektriciteit: 15,5 kWh/100 km tegenover 16,2 kWh/100 km in de Lancia Gamma. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 105 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



