Kia Niro EV vs Lancia Gamma

Lancia Gamma leidt 6 tegen 2

Grootste verschillen: DC-laden — Kia Niro EV 80 kW, Lancia Gamma 160 kW · WLTP-actieradius — Kia Niro EV 460 km, Lancia Gamma 741 km · AC-laden — Kia Niro EV 11 kW, Lancia Gamma 7 kW.

Kia Niro EV

De Kia Niro EV is een elektrische crossover in het C-segment, die wordt aangedreven door de voorwielen en een bereik heeft tot 460 km volgens de WLTP-cyclus.

Lancia Gamma

De Lancia Gamma is een elektrische crossover in het segment C en is verkrijgbaar in drie versies: met een WLTP-bereik van 543 tot 741 km, een vermogen van 230 tot 350 pk en snelladen (DC) met 160 kW.

Profiel tegenover de markt: Kia Niro EV vs Lancia Gamma

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Kia Niro EV of Lancia Gamma — wie wint waar

Lancia Gamma leidt 6 tegen 2

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmLancia Gamma +281 km
    Kia Niro EV
    460
    Lancia Gamma
    741
  • Accu kWhLancia Gamma +32,4 kWh
    Kia Niro EV
    64,8
    Lancia Gamma
    97,2
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmGeen verschil
    Kia Niro EV
    16,2
    Lancia Gamma
    16,2
  • Vermogen pkLancia Gamma +41 pk
    Kia Niro EV
    204
    Lancia Gamma
    245
  • 0–100 km/h ↓ sGeen verschil
    Kia Niro EV
    7,8
    Lancia Gamma
    7,8
  • Topsnelheid km/hLancia Gamma +23 km/h
    Kia Niro EV
    167
    Lancia Gamma
    190
  • DC-laden kWLancia Gamma +80 kW
    Kia Niro EV
    80
    Lancia Gamma
    160
  • AC-laden kWKia Niro EV +4 kW
    Kia Niro EV
    11
    Lancia Gamma
    7
  • Gewicht ↓ kgKia Niro EV −525 kg
    Kia Niro EV
    1610
    Lancia Gamma
    2135
  • Bagageruimte lLancia Gamma +85 l
    Kia Niro EV
    475
    Lancia Gamma
    560

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Kia Niro EV vs Lancia Gamma

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Kia Niro EV vs Lancia Gamma
Belangrijkste parameters Kia Niro EV
64.8 kWh
Lancia Gamma
Long Range
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius460 km741 kmLancia +281 km
Accu64,8 kWh97,2 kWhLancia +32,4 kWh
Verbruik ↓16,2 kWh/100 km16,2 kWh/100 kmGeen verschil
Laden
DC-laden80 kW160 kWLancia +80 kW
AC-laden11 kW7 kWKia +4 kW
Laadtijd ⚠43 min 10–80%27 min 20–80%16 min
Actieradius per laadminuut7,5 km/min16,5 km/minLancia +9 km/min
Spanning400 V400 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen204 pk245 pkLancia +41 pk
0–100 km/h ↓7,8 s7,8 sGeen verschil
Topsnelheid167 km/h190 km/hLancia +23 km/h
AandrijvingFWDFWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓1610 kg2135 kgKia −525 kg
Bagageruimte475 l560 lLancia +85 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaJa—
Lengte4420 mm4672 mmLancia +252 mm
Breedte1825 mm1898 mmLancia +73 mm
Hoogte1570 mm1664 mmLancia +94 mm
Wielbasis2720 mm2791 mmLancia +71 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Kia Niro EV

Kosten per 100 km4,86
Per maand61
Per jaar729

Lancia Gamma

Kosten per 100 km4,86
Per maand61
Per jaar729

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Kia Niro EV

Lancia Gamma

Andere vergelijkingen in deze klasse: Crossover, segment C

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Kia Niro EV of Lancia Gamma?

De Lancia Gamma gaat verder: 741 km WLTP tegenover de 460 km van de Kia Niro EV. Dat is een verschil van 281 km.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Lancia Gamma biedt meer: 560 l tegenover 475 l in de Kia Niro EV. Het verschil is 85 l.

Welke laadt sneller?

De Kia Niro EV accepteert tot 80 kW DC, de Lancia Gamma tot 160 kW.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.