Elaris BEO vs Tesla Model Y

Tesla Model Y leidt 5 tegen 1

Grootste verschillen: Vermogen — Elaris BEO 204 pk, Tesla Model Y 514 pk · Bagageruimte — Elaris BEO 467 l, Tesla Model Y 822 l · Topsnelheid — Elaris BEO 150 km/h, Tesla Model Y 201 km/h.

Elaris BEO

De Elaris BEO is een SUV uit het D-segment, in modeljaar 2026 in twee varianten met 204 pk: WLTP-actieradius van 456 tot 489 km.

Tesla Model Y

De Tesla Model Y is een SUV in segment D en wordt in het modeljaar 2026 aangeboden in vier varianten: WLTP-bereik van 525 tot 622 km en acceleratie van 0-100 km/u in 7,2 tot 3,5 seconden.

Profiel tegenover de markt: Elaris BEO vs Tesla Model Y

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Elaris BEO of Tesla Model Y — wie wint waar

Tesla Model Y leidt 5 tegen 1

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmTesla Model Y +133 km
    Elaris BEO
    489
    Tesla Model Y
    622
  • Accu kWhElaris BEO +7 kWh
    Elaris BEO
    86
    Tesla Model Y
    79
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmTesla Model Y −2 kWh/100 km
    Elaris BEO
    17,6
    Tesla Model Y
    15,6
  • Vermogen pkTesla Model Y +310 pk
    Elaris BEO
    204
    Tesla Model Y
    514
  • 0–100 km/h ↓ sGeen gegevens
    Elaris BEO
    —
    Tesla Model Y
    4,6
  • Topsnelheid km/hTesla Model Y +51 km/h
    Elaris BEO
    150
    Tesla Model Y
    201
  • DC-laden kWGeen gegevens
    Elaris BEO
    —
    Tesla Model Y
    250
  • AC-laden kWGeen gegevens
    Elaris BEO
    —
    Tesla Model Y
    11
  • Laadtijd ↓ minGeen gegevens
    Elaris BEO
    45
    Tesla Model Y
    —
  • Gewicht ↓ kgGeen gegevens
    Elaris BEO
    —
    Tesla Model Y
    1997
  • Bagageruimte lTesla Model Y +355 l
    Elaris BEO
    467
    Tesla Model Y
    822

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Elaris BEO vs Tesla Model Y

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Elaris BEO vs Tesla Model Y
Belangrijkste parameters Elaris BEO
Innovationspaket
Tesla Model Y
Premium AWD
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius489 km622 kmTesla +133 km
Accu86 kWh79 kWhElaris +7 kWh
Verbruik ↓17,6 kWh/100 km15,6 kWh/100 kmTesla −2 kWh/100 km
Laden
DC-laden—250 kW—
AC-laden—11 kW—
Laadtijd 20–80% ↓45 min——
Actieradius per laadminuut6,5 km/min——
Spanning—400 V—
Prestaties en aandrijving
Vermogen204 pk514 pkTesla +310 pk
0–100 km/h ↓—4,6 s—
Topsnelheid150 km/h201 km/hTesla +51 km/h
AandrijvingFWDAWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓—1997 kg—
Bagageruimte467 l822 lTesla +355 l
Lengte—4790 mm—
Breedte—1920 mm—
Hoogte—1624 mm—
Wielbasis—2890 mm—

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Elaris BEO

Kosten per 100 km5,28
Per maand66
Per jaar792

Tesla Model Y

Kosten per 100 km4,68
Per maand59
Per jaar702

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Elaris BEO

Tesla Model Y

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Elaris BEO of Tesla Model Y?

De Tesla Model Y gaat verder: 622 km WLTP tegenover de 489 km van de Elaris BEO. Dat is een verschil van 133 km.

Waarom heeft de Elaris BEO een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Tesla Model Y?

De Elaris BEO heeft 86 kWh en legt 489 km af, terwijl de Tesla Model Y met zijn accu van 79 kWh 622 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 17,6 tegenover 15,6 kWh/100 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Elaris BEO en de Tesla Model Y?

De Elaris BEO heeft FWD en 204 pk. De Tesla Model Y heeft AWD en 514 pk.

Welke is krachtiger — Elaris BEO of Tesla Model Y?

De Tesla Model Y is sterker: 514 pk tegenover de 204 pk van de Elaris BEO. Het verschil is 310 pk.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.