Changan Deepal S05 vs Volvo EC40
Changan Deepal S05 leidt 5 tegen 3
Grootste verschillen: Bagageruimte — Changan Deepal S05 492 l, Volvo EC40 404 l · Laadtijd 10–80% — Changan Deepal S05 23 min, Volvo EC40 28 min · WLTP-actieradius — Changan Deepal S05 488 km, Volvo EC40 583 km.
Changan Deepal S05
De Changan Deepal S05 is een SUV uit het C-segment, in modeljaar 2026 in twee varianten: de RWD Max met een WLTP-actieradius van 488 km en de AWD Max met 435 pk.
Volvo EC40
De Volvo EC40 (tot 2024 C40) is een elektrische crossover in het C-segment met aandrijving op één of beide assen en een WLTP-bereik tot 583 km.
Profiel tegenover de markt: Changan Deepal S05 vs Volvo EC40
- Changan Deepal S05RWD Max
Volvo EC40Single Motor Extended Range
Changan Deepal S05 of Volvo EC40 — wie wint waar
Changan Deepal S05 leidt 5 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmVolvo EC40 +95 km
- Accu kWhVolvo EC40 +13,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmChangan Deepal S05 −0,3 kWh/100 km
- Vermogen pkChangan Deepal S05 +20 pk
- 0–100 km/h ↓ sVolvo EC40 −0,2 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWGeen verschil
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minChangan Deepal S05 −5 min
- Gewicht ↓ kgChangan Deepal S05 −80 kg
- Bagageruimte lChangan Deepal S05 +88 l
Technische gegevens: Changan Deepal S05 vs Volvo EC40
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Changan Deepal S05 RWD Max | Volvo EC40Single Motor Extended Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 488 km | 583 km | Volvo +95 km |
| Accu | 68,8 kWh | 82 kWh | Volvo +13,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,9 kWh/100 km | 16,2 kWh/100 km | Changan −0,3 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 200 kW | 200 kW | Geen verschil |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 23 min | 28 min | Changan −5 min |
| Actieradius per laadminuut | 14,9 km/min | 14,6 km/min | Changan +0,3 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 272 pk | 252 pk | Changan +20 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,5 s | 7,3 s | Volvo −0,2 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1940 kg | 2020 kg | Changan −80 kg |
| Bagageruimte | 492 l | 404 l | Changan +88 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Nee | alleen Changan |
| Lengte | 4598 mm | 4440 mm | Changan +158 mm |
| Breedte | 1900 mm | 1873 mm | Changan +27 mm |
| Hoogte | 1600 mm | 1591 mm | Changan +9 mm |
| Wielbasis | 2880 mm | 2702 mm | Changan +178 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Changan Deepal S05
Volvo EC40
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Changan Deepal S05
Volvo EC40
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Changan Deepal S05 of Volvo EC40?
De Volvo EC40 gaat verder: 583 km WLTP tegenover de 488 km van de Changan Deepal S05. Dat is een verschil van 95 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Changan Deepal S05 — zijn accu van 68,8 kWh werkt dan als stroombron. De Volvo EC40 biedt dit met 82 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Changan Deepal S05 biedt meer: 492 l tegenover 404 l in de Volvo EC40. Het verschil is 88 l.
Welke laadt sneller?
De Changan Deepal S05 accepteert tot 200 kW DC, de Volvo EC40 tot 200 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 23 en 28 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.





