Changan Deepal S05 vs Renault Scenic

Changan Deepal S05 leidt 5 tegen 4

Grootste verschillen: DC-laden — Changan Deepal S05 200 kW, Renault Scenic 150 kW · WLTP-actieradius — Changan Deepal S05 488 km, Renault Scenic 642 km · Accu — Changan Deepal S05 68,8 kWh, Renault Scenic 89 kWh.

Changan Deepal S05

De Changan Deepal S05 is een SUV uit het C-segment, in modeljaar 2026 in twee varianten: de RWD Max met een WLTP-actieradius van 488 km en de AWD Max met 435 pk.

Renault Scenic

Een elektrische SUV in segment C, die twee batterijvarianten biedt met een bereik tot 642 km volgens de WLTP-norm.

Profiel tegenover de markt: Changan Deepal S05 vs Renault Scenic

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Changan Deepal S05 of Renault Scenic — wie wint waar

Changan Deepal S05 leidt 5 tegen 4

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmRenault Scenic +154 km
    Changan Deepal S05
    488
    Renault Scenic
    642
  • Accu kWhRenault Scenic +20,2 kWh
    Changan Deepal S05
    68,8
    Renault Scenic
    89
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmChangan Deepal S05 −0,9 kWh/100 km
    Changan Deepal S05
    15,9
    Renault Scenic
    16,8
  • Vermogen pkChangan Deepal S05 +54 pk
    Changan Deepal S05
    272
    Renault Scenic
    218
  • 0–100 km/h ↓ sChangan Deepal S05 −0,4 s
    Changan Deepal S05
    7,5
    Renault Scenic
    7,9
  • Topsnelheid km/hChangan Deepal S05 +10 km/h
    Changan Deepal S05
    180
    Renault Scenic
    170
  • DC-laden kWChangan Deepal S05 +50 kW
    Changan Deepal S05
    200
    Renault Scenic
    150
  • AC-laden kWGeen verschil
    Changan Deepal S05
    11
    Renault Scenic
    11
  • Gewicht ↓ kgRenault Scenic −29 kg
    Changan Deepal S05
    1940
    Renault Scenic
    1911
  • Bagageruimte lRenault Scenic +53 l
    Changan Deepal S05
    492
    Renault Scenic
    545

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Changan Deepal S05 vs Renault Scenic

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Changan Deepal S05 vs Renault Scenic
Belangrijkste parameters Changan Deepal S05
RWD Max
Renault Scenic
Long Range 89 kWh
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius488 km642 kmRenault +154 km
Accu68,8 kWh89 kWhRenault +20,2 kWh
Verbruik ↓15,9 kWh/100 km16,8 kWh/100 kmChangan −0,9 kWh/100 km
Laden
DC-laden200 kW150 kWChangan +50 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd ⚠23 min 10–80%28 min 15–80%5 min
Actieradius per laadminuut14,9 km/min14,9 km/minGeen verschil
Spanning400 V400 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen272 pk218 pkChangan +54 pk
0–100 km/h ↓7,5 s7,9 sChangan −0,4 s
Topsnelheid180 km/h170 km/hChangan +10 km/h
AandrijvingRWDFWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓1940 kg1911 kgRenault −29 kg
Bagageruimte492 l545 lRenault +53 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaJa—
Lengte4598 mm4470 mmChangan +128 mm
Breedte1900 mm1864 mmChangan +36 mm
Hoogte1600 mm1571 mmChangan +29 mm
Wielbasis2880 mm2785 mmChangan +95 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Changan Deepal S05

Kosten per 100 km4,77
Per maand60
Per jaar716

Renault Scenic

Kosten per 100 km5,04
Per maand63
Per jaar756

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Changan Deepal S05

Renault Scenic

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Changan Deepal S05 of Renault Scenic?

De Renault Scenic gaat verder: 642 km WLTP tegenover de 488 km van de Changan Deepal S05. Dat is een verschil van 154 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Changan Deepal S05 en de Renault Scenic?

De Changan Deepal S05 heeft RWD en 272 pk. De Renault Scenic heeft FWD en 218 pk.

Welke laadt sneller?

De Changan Deepal S05 accepteert tot 200 kW DC, de Renault Scenic tot 150 kW.

Welke is goedkoper in gebruik?

De Changan Deepal S05 verbruikt minder elektriciteit: 15,9 kWh/100 km tegenover 16,8 kWh/100 km in de Renault Scenic. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 135 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.