BYD Atto 2 vs Škoda Elroq
Škoda Elroq leidt 8 tegen 2
Grootste verschillen: Vermogen — BYD Atto 2 204 pk, Škoda Elroq 299 pk · WLTP-actieradius — BYD Atto 2 430 km, Škoda Elroq 576 km · 0–100 km/h — BYD Atto 2 7,9 s, Škoda Elroq 6,2 s.
BYD Atto 2
Een elektrische SUV in het C-segment, verkrijgbaar met twee aandrijfvarianten, elk met een verschillende batterijcapaciteit en maximaal vermogen.
Škoda Elroq
De Škoda Elroq is een elektrische SUV in het segment C met achterwielaandrijving (RWD) of vierwielaandrijving (AWD): hij levert vermogens van 190–340 pk, heeft een bereik tot 576 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 165 kW.
Profiel tegenover de markt: BYD Atto 2 vs Škoda Elroq
BYD Atto 2Comfort
Škoda Elroq85x
BYD Atto 2 of Škoda Elroq — wie wint waar
Škoda Elroq leidt 8 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmŠkoda Elroq +146 km
- Accu kWhŠkoda Elroq +12,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmŠkoda Elroq −1,9 kWh/100 km
- Vermogen pkŠkoda Elroq +95 pk
- 0–100 km/h ↓ sŠkoda Elroq −1,7 s
- Topsnelheid km/hŠkoda Elroq +20 km/h
- DC-laden kWŠkoda Elroq +10 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minBYD Atto 2 −4 min
- Gewicht ↓ kgBYD Atto 2 −412 kg
- Bagageruimte lŠkoda Elroq +20 l
Technische gegevens: BYD Atto 2 vs Škoda Elroq
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD Atto 2Comfort | Škoda Elroq85x | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 430 km | 576 km | Škoda +146 km |
| Accu | 64,8 kWh | 77 kWh | Škoda +12,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 17,4 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | Škoda −1,9 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 155 kW | 165 kW | Škoda +10 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 25 min | 29 min | BYD −4 min |
| Actieradius per laadminuut | 12 km/min | 13,9 km/min | Škoda +1,9 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 204 pk | 299 pk | Škoda +95 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,9 s | 6,2 s | Škoda −1,7 s |
| Topsnelheid | 160 km/h | 180 km/h | Škoda +20 km/h |
| Aandrijving | FWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1720 kg | 2132 kg | BYD −412 kg |
| Bagageruimte | 450 l | 470 l | Škoda +20 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4310 mm | 4488 mm | Škoda +178 mm |
| Breedte | 1830 mm | 1884 mm | Škoda +54 mm |
| Hoogte | 1675 mm | 1620 mm | BYD +55 mm |
| Wielbasis | 2620 mm | 2766 mm | Škoda +146 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Atto 2
Škoda Elroq
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Atto 2
Škoda Elroq
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BYD Atto 2 of Škoda Elroq?
De Škoda Elroq gaat verder: 576 km WLTP tegenover de 430 km van de BYD Atto 2. Dat is een verschil van 146 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Atto 2 en de Škoda Elroq?
De BYD Atto 2 heeft FWD en 204 pk. De Škoda Elroq heeft AWD en 299 pk.
Welke is krachtiger — BYD Atto 2 of Škoda Elroq?
De Škoda Elroq is sterker: 299 pk tegenover de 204 pk van de BYD Atto 2. Het verschil is 95 pk.
Welke laadt sneller?
De BYD Atto 2 accepteert tot 155 kW DC, de Škoda Elroq tot 165 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 25 en 29 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




