BMW iX5 vs Maserati Grecale Folgore
BMW iX5 leidt 6 tegen 3
Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX5 460 kW, Maserati Grecale Folgore 150 kW · WLTP-actieradius — BMW iX5 845 km, Maserati Grecale Folgore 580 km · Accu — BMW iX5 141 kWh, Maserati Grecale Folgore 105 kWh.
BMW iX5
De BMW iX5 is een elektrische SUV in het E-segment met vierwielaandrijving (AWD): hij levert 578 pk, heeft een bereik tot 845 km volgens de WLTP-norm en ondersteunt DC-snelladen tot 460 kW.
Maserati Grecale Folgore
De Maserati Grecale Folgore is een elektrische SUV met vierwielaandrijving, die een WLTP-bereik van 580 kilometer en een vermogen van 557 pk biedt.
Profiel tegenover de markt: BMW iX5 vs Maserati Grecale Folgore
BMW iX560 xDrive
Maserati Grecale Folgore105 kWh AWD
BMW iX5 of Maserati Grecale Folgore — wie wint waar
BMW iX5 leidt 6 tegen 3
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX5 +265 km
- Accu kWhBMW iX5 +36 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX5 −0,8 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX5 +21 pk
- 0–100 km/h ↓ sMaserati Grecale Folgore −0,5 s
- Topsnelheid km/hMaserati Grecale Folgore +10 km/h
- DC-laden kWBMW iX5 +310 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgMaserati Grecale Folgore −270 kg
- Bagageruimte lBMW iX5 +120 l
Technische gegevens: BMW iX5 vs Maserati Grecale Folgore
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX560 xDrive | Maserati Grecale Folgore105 kWh AWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 845 km | 580 km | BMW +265 km |
| Accu | 141 kWh | 105 kWh | BMW +36 kWh |
| Verbruik ↓ | 20,1 kWh/100 km | 20,9 kWh/100 km | BMW −0,8 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 460 kW | 150 kW | BMW +310 kW |
| AC-laden | 22 kW | 22 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 23 min | — | — |
| Actieradius per laadminuut | 25,7 km/min | — | — |
| Spanning | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 578 pk | 557 pk | BMW +21 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,6 s | 4,1 s | Maserati −0,5 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 220 km/h | Maserati +10 km/h |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2825 kg | 2555 kg | Maserati −270 kg |
| Bagageruimte | 655 l | 535 l | BMW +120 l |
| Lengte | 4994 mm | 4865 mm | BMW +129 mm |
| Breedte | 2000 mm | 1948 mm | BMW +52 mm |
| Hoogte | 1748 mm | 1651 mm | BMW +97 mm |
| Wielbasis | 3035 mm | 2903 mm | BMW +132 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX5
Maserati Grecale Folgore
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BMW iX5
Maserati Grecale Folgore
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX5 of Maserati Grecale Folgore?
De BMW iX5 gaat verder: 845 km WLTP tegenover de 580 km van de Maserati Grecale Folgore. Dat is een verschil van 265 km.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BMW iX5 biedt meer: 655 l tegenover 535 l in de Maserati Grecale Folgore. Het verschil is 120 l.
Welke laadt sneller?
De BMW iX5 accepteert tot 460 kW DC, de Maserati Grecale Folgore tot 150 kW.
Welke is goedkoper in gebruik?
De BMW iX5 verbruikt minder elektriciteit: 20,1 kWh/100 km tegenover 20,9 kWh/100 km in de Maserati Grecale Folgore. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 120 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.


