Audi A2 e-tron vs Leapmotor B05
Audi A2 e-tron leidt 6 tegen 3
Grootste verschillen: WLTP-actieradius — Audi A2 e-tron 646 km, Leapmotor B05 482 km · Accu — Audi A2 e-tron 79 kWh, Leapmotor B05 67,1 kWh · Bagageruimte — Audi A2 e-tron 396 l, Leapmotor B05 345 l.
Audi A2 e-tron
De Audi A2 e-tron is een elektrische hatchback van het segment C, verkrijgbaar in vier verschillende aandrijfconfiguraties met een WLTP-bereik tot 646 kilometer.
Leapmotor B05
De Leapmotor B05 is een hatchback uit het C-segment, in modeljaar 2026 in twee varianten met 218 pk: WLTP-actieradius van 401 tot 482 km.
Profiel tegenover de markt: Audi A2 e-tron vs Leapmotor B05
Audi A2 e-tron170 kW
Leapmotor B05Design 67 kWh
Audi A2 e-tron of Leapmotor B05 — wie wint waar
Audi A2 e-tron leidt 6 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmAudi A2 e-tron +164 km
- Accu kWhAudi A2 e-tron +11,9 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmAudi A2 e-tron −2 kWh/100 km
- Vermogen pkAudi A2 e-tron +13 pk
- 0–100 km/h ↓ sLeapmotor B05 −0,3 s
- Topsnelheid km/hLeapmotor B05 +10 km/h
- DC-laden kWAudi A2 e-tron +15 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgLeapmotor B05 −73 kg
- Bagageruimte lAudi A2 e-tron +51 l
Technische gegevens: Audi A2 e-tron vs Leapmotor B05
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Audi A2 e-tron170 kW | Leapmotor B05Design 67 kWh | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 646 km | 482 km | Audi +164 km |
| Accu | 79 kWh | 67,1 kWh | Audi +11,9 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,9 kWh/100 km | 15,9 kWh/100 km | Audi −2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 183 kW | 168 kW | Audi +15 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 29 min 10–80% | 17 min 30–80% | 12 min |
| Actieradius per laadminuut | 15,6 km/min | 14,2 km/min | Audi +1,4 km/min |
| Spanning | — | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 231 pk | 218 pk | Audi +13 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7 s | 6,7 s | Leapmotor −0,3 s |
| Topsnelheid | 160 km/h | 170 km/h | Leapmotor +10 km/h |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1910 kg | 1837 kg | Leapmotor −73 kg |
| Bagageruimte | 396 l | 345 l | Audi +51 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | — | 4430 mm | — |
| Breedte | — | 1880 mm | — |
| Hoogte | — | 1520 mm | — |
| Wielbasis | — | 2735 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Audi A2 e-tron
Leapmotor B05
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Audi A2 e-tron
Leapmotor B05
Andere vergelijkingen in deze klasse: Hatchback, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Audi A2 e-tron of Leapmotor B05?
De Audi A2 e-tron gaat verder: 646 km WLTP tegenover de 482 km van de Leapmotor B05. Dat is een verschil van 164 km.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Audi A2 e-tron biedt meer: 396 l tegenover 345 l in de Leapmotor B05. Het verschil is 51 l.
Welke laadt sneller?
De Audi A2 e-tron accepteert tot 183 kW DC, de Leapmotor B05 tot 168 kW.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Audi A2 e-tron verbruikt minder elektriciteit: 13,9 kWh/100 km tegenover 15,9 kWh/100 km in de Leapmotor B05. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 300 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




