Changan Deepal S05 vs Xpeng L03

Xpeng L03 vezet 5:3 arányban

A legnagyobb különbségek: Csomagtartó — Changan Deepal S05 492 l, Xpeng L03 367 l · DC töltés — Changan Deepal S05 200 kW, Xpeng L03 236 kW · Töltési idő 10–80% — Changan Deepal S05 23 min, Xpeng L03 20 min.

Changan Deepal S05

A Changan Deepal S05 egy C-szegmensű SUV, a 2026-os modellévben két változatban: az RWD Max 488 km-es WLTP szerinti hatótávolsággal és az AWD Max 435 LE teljesítménnyel.

Xpeng L03

Az Xpeng L03 egy C-szegmensű SUV, a 2026-os modellévben három változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 440 és 520 km között, teljesítménye 222 és 431 LE között van.

Profil a piac tükrében: Changan Deepal S05 vs Xpeng L03

WLTP hatótávolságAkkumulátorTeljesítményDC töltés0–100 km/h

Changan Deepal S05 vagy Xpeng L03 — ki nyer hol

Xpeng L03 vezet 5:3 arányban

Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.

  • WLTP hatótávolság kmXpeng L03 +32 km
    Changan Deepal S05
    488
    Xpeng L03
    520
  • Akkumulátor kWhXpeng L03 +2,4 kWh
    Changan Deepal S05
    68,8
    Xpeng L03
    71,2
  • Fogyasztás ↓ kWh/100 kmChangan Deepal S05 −0,1 kWh/100 km
    Changan Deepal S05
    15,9
    Xpeng L03
    16
  • Teljesítmény LEChangan Deepal S05 +23 LE
    Changan Deepal S05
    272
    Xpeng L03
    249
  • 0–100 km/h ↓ sXpeng L03 −0,9 s
    Changan Deepal S05
    7,5
    Xpeng L03
    6,6
  • Végsebesség km/hNincs különbség
    Changan Deepal S05
    180
    Xpeng L03
    180
  • DC töltés kWXpeng L03 +36 kW
    Changan Deepal S05
    200
    Xpeng L03
    236
  • AC töltés kWNincs különbség
    Changan Deepal S05
    11
    Xpeng L03
    11
  • Töltési idő ↓ minXpeng L03 −3 min
    Changan Deepal S05
    23
    Xpeng L03
    20
  • Tömeg ↓ kgNincs különbség
    Changan Deepal S05
    1940
    Xpeng L03
    1940
  • Csomagtartó lChangan Deepal S05 +125 l
    Changan Deepal S05
    492
    Xpeng L03
    367

Harmadik autó hozzáadása

Műszaki adatok: Changan Deepal S05 vs Xpeng L03

Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat

Műszaki adatok: Changan Deepal S05 vs Xpeng L03
Főbb paraméterek Changan Deepal S05
RWD Max
Xpeng L03
Long Range RWD
Különbség
Hatótáv és energia
WLTP hatótávolság488 km520 kmXpeng +32 km
Akkumulátor68,8 kWh71,2 kWhXpeng +2,4 kWh
Fogyasztás ↓15,9 kWh/100 km16 kWh/100 kmChangan −0,1 kWh/100 km
Töltés
DC töltés200 kW236 kWXpeng +36 kW
AC töltés11 kW11 kWNincs különbség
Töltési idő 10–80% ↓23 min20 minXpeng −3 min
Töltési percenként nyert hatótávolság14,9 km/min18,2 km/minXpeng +3,3 km/min
Feszültség400 V400 VNincs különbség
Teljesítmény és hajtás
Teljesítmény272 LE249 LEChangan +23 LE
0–100 km/h ↓7,5 s6,6 sXpeng −0,9 s
Végsebesség180 km/h180 km/hNincs különbség
HajtásRWDRWD—
Praktikum
Tömeg ↓1940 kg1940 kgNincs különbség
Csomagtartó492 l367 lChangan +125 l
V2L (külső áramellátás)IgenIgen—
Hosszúság4598 mm4650 mmXpeng +52 mm
Szélesség1900 mm1920 mmXpeng +20 mm
Magasság1600 mm1600 mmNincs különbség
Tengelytáv2880 mm2850 mmChangan +30 mm

A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.

Energiaköltség-kalkulátor

Changan Deepal S05

Költség 100 km-enként4,77
Havonta60
Évente716

Xpeng L03

Költség 100 km-enként4,8
Havonta60
Évente720

Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.

Videós tesztek mindkét modellről

Changan Deepal S05

Xpeng L03

Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens C

Gyakori kérdések erről az összehasonlításról

Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Changan Deepal S05 vagy Xpeng L03?

A(z) Xpeng L03 távolabb jut: 520 km WLTP szemben a(z) Changan Deepal S05 488 km-ével. Ez 32 km különbséget jelent.

Melyiknek nagyobb a csomagtere?

A(z) Changan Deepal S05 több helyet kínál: 492 l szemben a(z) Xpeng L03 367 l-ével. A különbség 125 l.

Melyik töltődik gyorsabban?

A(z) Changan Deepal S05 akár 200 kW DC-t is elfogad, a(z) Xpeng L03 akár 236 kW-ot. A töltés 10%-ról 80%-ra rendre 23 és 20 perc.

A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat

A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.