Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Audi Q4 Sportback e-tron vezet 5:1 arányban
A legnagyobb különbségek: Csomagtartó — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Xpeng L03 367 l · DC töltés — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Xpeng L03 236 kW · Fogyasztás — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Xpeng L03 16 kWh/100 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
Az Audi Q4 Sportback e-tron egy C-szegmensű SUV coupé, a 2027-es modellévben négy változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 451 és 576 km között, teljesítménye 204 és 340 LE között van.
Xpeng L03
Az Xpeng L03 egy C-szegmensű SUV, a 2026-os modellévben három változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 440 és 520 km között, teljesítménye 222 és 431 LE között van.
Profil a piac tükrében: Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Xpeng L03Long Range RWD
Audi Q4 Sportback e-tron vagy Xpeng L03 — ki nyer hol
Audi Q4 Sportback e-tron vezet 5:1 arányban
Az eredménybe nem számítanak bele azok a mutatók, amelyeknél az egyik oldalon hiányoznak az adatok.
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmAudi Q4 Sportback e-tron +56 km
- Akkumulátor kWhAudi Q4 Sportback e-tron +5,8 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −2,6 kWh/100 km
- Teljesítmény LEAudi Q4 Sportback e-tron +37 LE
- 0–100 km/h ↓ sNincs különbség
- Végsebesség km/hNincs különbség
- DC töltés kWXpeng L03 +71 kW
- AC töltés kWNincs különbség
- Töltési idő ↓ minNincs adat
- Tömeg ↓ kgNincs adat
- Csomagtartó lAudi Q4 Sportback e-tron +160 l
Műszaki adatok: Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Xpeng L03Long Range RWD | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 576 km | 520 km | Audi +56 km |
| Akkumulátor | 77 kWh | 71,2 kWh | Audi +5,8 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 13,4 kWh/100 km | 16 kWh/100 km | Audi −2,6 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 165 kW | 236 kW | Xpeng +71 kW |
| AC töltés | 11 kW | 11 kW | Nincs különbség |
| Töltési idő 10–80% ↓ | — | 20 min | — |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | — | 18,2 km/min | — |
| Feszültség | — | 400 V | — |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 286 LE | 249 LE | Audi +37 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 6,6 s | Nincs különbség |
| Végsebesség | 180 km/h | 180 km/h | Nincs különbség |
| Hajtás | RWD | RWD | — |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | — | 1940 kg | — |
| Csomagtartó | 527 l | 367 l | Audi +160 l |
| V2L (külső áramellátás) | Nem | Igen | csak Xpeng |
| Hosszúság | — | 4650 mm | — |
| Szélesség | — | 1920 mm | — |
| Magasság | — | 1600 mm | — |
| Tengelytáv | — | 2850 mm | — |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
Audi Q4 Sportback e-tron
Xpeng L03
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Audi Q4 Sportback e-tron
Xpeng L03
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens C
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Audi Q4 Sportback e-tron vagy Xpeng L03?
A(z) Audi Q4 Sportback e-tron távolabb jut: 576 km WLTP szemben a(z) Xpeng L03 520 km-ével. Ez 56 km különbséget jelent.
Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?
Csak a(z) Xpeng L03 — annak a(z) 71,2 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) Audi Q4 Sportback e-tron a(z) 77 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Audi Q4 Sportback e-tron több helyet kínál: 527 l szemben a(z) Xpeng L03 367 l-ével. A különbség 160 l.
Melyik töltődik gyorsabban?
A(z) Audi Q4 Sportback e-tron akár 165 kW DC-t is elfogad, a(z) Xpeng L03 akár 236 kW-ot.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.




