Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Audi Q4 Sportback e-tron vezet 6:2 arányban
A legnagyobb különbségek: AC töltés — Audi Q4 Sportback e-tron 11 kW, Subaru Uncharted 22 kW · Csomagtartó — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Subaru Uncharted 403 l · Teljesítmény — Audi Q4 Sportback e-tron 286 LE, Subaru Uncharted 224 LE.
Audi Q4 Sportback e-tron
Az Audi Q4 Sportback e-tron egy C-szegmensű SUV coupé, a 2027-es modellévben négy változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 451 és 576 km között, teljesítménye 204 és 340 LE között van.
Subaru Uncharted
A Subaru Uncharted egy C-kategóriás SUV, amely háromféle hajtási megoldással érhető el, különböző hatótávolsággal és teljesítményjellemzőkkel, a WLTP ciklus szerint 451 km-től 592 km-ig.
Profil a piac tükrében: Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Subaru Uncharted77 kWh FWD
Audi Q4 Sportback e-tron vagy Subaru Uncharted — ki nyer hol
Audi Q4 Sportback e-tron vezet 6:2 arányban
Az eredménybe nem számítanak bele azok a mutatók, amelyeknél az egyik oldalon hiányoznak az adatok.
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmSubaru Uncharted +16 km
- Akkumulátor kWhNincs különbség
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −0,4 kWh/100 km
- Teljesítmény LEAudi Q4 Sportback e-tron +62 LE
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −0,7 s
- Végsebesség km/hAudi Q4 Sportback e-tron +20 km/h
- DC töltés kWAudi Q4 Sportback e-tron +15 kW
- AC töltés kWSubaru Uncharted +11 kW
- Töltési idő ↓ minNincs adat
- Tömeg ↓ kgNincs adat
- Csomagtartó lAudi Q4 Sportback e-tron +124 l
Műszaki adatok: Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Subaru Uncharted77 kWh FWD | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 576 km | 592 km | Subaru +16 km |
| Akkumulátor | 77 kWh | 77 kWh | Nincs különbség |
| Fogyasztás ↓ | 13,4 kWh/100 km | 13,8 kWh/100 km | Audi −0,4 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 165 kW | 150 kW | Audi +15 kW |
| AC töltés | 11 kW | 22 kW | Subaru +11 kW |
| Töltési idő 10–80% ↓ | — | 30 min | — |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | — | 13,8 km/min | — |
| Feszültség | — | 400 V | — |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 286 LE | 224 LE | Audi +62 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 7,3 s | Audi −0,7 s |
| Végsebesség | 180 km/h | 160 km/h | Audi +20 km/h |
| Hajtás | RWD | FWD | más típus |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | — | 1916 kg | — |
| Csomagtartó | 527 l | 403 l | Audi +124 l |
| Hosszúság | — | 4535 mm | — |
| Szélesség | — | 1870 mm | — |
| Magasság | — | 1625 mm | — |
| Tengelytáv | — | 2750 mm | — |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
Audi Q4 Sportback e-tron
Subaru Uncharted
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Audi Q4 Sportback e-tron
Subaru Uncharted
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens C
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Audi Q4 Sportback e-tron vagy Subaru Uncharted?
A(z) Subaru Uncharted távolabb jut: 592 km WLTP szemben a(z) Audi Q4 Sportback e-tron 576 km-ével. Ez 16 km különbséget jelent.
Miben tér el egymástól a(z) Audi Q4 Sportback e-tron és a(z) Subaru Uncharted hajtása?
A(z) Audi Q4 Sportback e-tron hajtása RWD, teljesítménye 286 LE. A(z) Subaru Uncharted hajtása FWD, teljesítménye 224 LE.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Audi Q4 Sportback e-tron több helyet kínál: 527 l szemben a(z) Subaru Uncharted 403 l-ével. A különbség 124 l.
Melyik töltődik gyorsabban?
A(z) Audi Q4 Sportback e-tron akár 165 kW DC-t is elfogad, a(z) Subaru Uncharted akár 150 kW-ot.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.



