BYD Seal U vs Leapmotor C10
Leapmotor C10 vodi 8 prema 2
Najveće razlike: 0–100 km/h — BYD Seal U 9,6 s, Leapmotor C10 6,6 s · Snaga — BYD Seal U 217 KS, Leapmotor C10 299 KS · Punjenje DC — BYD Seal U 140 kW, Leapmotor C10 180 kW.
BYD Seal U
BYD Seal U je SUV iz segmenta D koji nudi dva modela s pogonom na prednje kotače, različitih kapaciteta baterije i dometa prema standardu WLTP.
Leapmotor C10
Leapmotor C10 je SUV segmenta D u tri izvedbe: domet prema WLTP-u od 420 do 510 km, snaga od 218 do 571 KS.
Profil u odnosu na tržište: BYD Seal U vs Leapmotor C10
BYD Seal UDesign 87 kWh
Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh)
BYD Seal U ili Leapmotor C10 — tko pobjeđuje gdje
Leapmotor C10 vodi 8 prema 2
Kliknite isječak da vidite samo te vrijednosti. Traka pokazuje gdje se automobil nalazi u cijelom katalogu.
- Domet WLTP kmLeapmotor C10 +10 km
- Baterija kWhBYD Seal U +5,1 kWh
- Potrošnja ↓ kWh/100 kmLeapmotor C10 −2,5 kWh/100 km
- Snaga KSLeapmotor C10 +82 KS
- 0–100 km/h ↓ sLeapmotor C10 −3 s
- Maksimalna brzina km/hLeapmotor C10 +15 km/h
- Punjenje DC kWLeapmotor C10 +40 kW
- Punjenje AC kWBez razlike
- Punjenje ↓ minLeapmotor C10 −6 min
- Težina ↓ kgLeapmotor C10 −117 kg
- Prtljažnik lBYD Seal U +117 l
Tehnički podaci: BYD Seal U vs Leapmotor C10
Podebljano i podcrtano = bolja vrijednost · ↓ = manje je bolje · — = nema podataka
| Ključni parametri | BYD Seal UDesign 87 kWh | Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh) | Razlika |
|---|---|---|---|
| Domet i energija | |||
| Domet WLTP | 500 km | 510 km | Leapmotor +10 km |
| Baterija | 87 kWh | 81,9 kWh | BYD +5,1 kWh |
| Potrošnja ↓ | 20,5 kWh/100 km | 18 kWh/100 km | Leapmotor −2,5 kWh/100 km |
| Punjenje | |||
| Punjenje DC | 140 kW | 180 kW | Leapmotor +40 kW |
| Punjenje AC | 11 kW | 11 kW | Bez razlike |
| Punjenje 30–80% ↓ | 28 min | 22 min | Leapmotor −6 min |
| Domet po minuti punjenja | 8,9 km/min | 11,6 km/min | Leapmotor +2,7 km/min |
| Napon | 400 V | 800 V | Leapmotor +400 V |
| Performanse i pogon | |||
| Snaga | 217 KS | 299 KS | Leapmotor +82 KS |
| 0–100 km/h ↓ | 9,6 s | 6,6 s | Leapmotor −3 s |
| Maksimalna brzina | 175 km/h | 190 km/h | Leapmotor +15 km/h |
| Pogon | FWD | RWD | drugi tip |
| Praktičnost | |||
| Težina ↓ | 2147 kg | 2030 kg | Leapmotor −117 kg |
| Prtljažnik | 552 l | 435 l | BYD +117 l |
| V2L (vanjsko napajanje) | Da | Da | — |
| Duljina | 4785 mm | 4739 mm | BYD +46 mm |
| Širina | 1890 mm | 1900 mm | Leapmotor +10 mm |
| Visina | 1668 mm | 1680 mm | Leapmotor +12 mm |
| Međuosovinski razmak | 2765 mm | 2825 mm | Leapmotor +60 mm |
Bolja vrijednost u svakom redu podebljana je i podcrtana bojom automobila. Metrike označene s ↓ — niža vrijednost je bolja. Dimenzije se prikazuju bez odabira pobjednika.
Kalkulator troškova energije
BYD Seal U
Leapmotor C10
Iznosi u vašoj valuti — unesite cijene u valuti koju koristite.
Video recenzije oba modela
BYD Seal U
Leapmotor C10
Ostale usporedbe u ovoj klasi: SUV, segment D
Često postavljana pitanja o ovoj usporedbi
Zašto BYD Seal U ima veću bateriju, a manji domet od Leapmotor C10?
BYD Seal U ima 87 kWh i pokriva 500 km, dok Leapmotor C10 s baterijom od 81,9 kWh pokriva 510 km. Potrošnja odlučuje: 20,5 naspram 18 kWh/100 km.
Kako se razlikuju pogonski sustavi modela BYD Seal U i Leapmotor C10?
BYD Seal U ima FWD i 217 KS. Leapmotor C10 ima RWD i 299 KS.
Koji je snažniji — BYD Seal U ili Leapmotor C10?
Leapmotor C10 je jači: 299 KS nasuprot 217 KS modela BYD Seal U. Razlika je 82 KS.
Koji ima veći prtljažni prostor?
BYD Seal U nudi više: 552 l nasuprot 435 l u modelu Leapmotor C10. Razlika je 117 l.
Tehnički podaci potječu iz službenih materijala proizvođača i trudimo se provjeriti ih, ali proizvođač može promijeniti specifikaciju bez najave i pogreške su moguće. Prije kupnje provjerite podatke kod prodavatelja — ne preuzimamo odgovornost za odluke donesene na temelju ovih podataka. Potpuna pravna napomena
Domet, potrošnja i težina navodimo za osnovnu konfiguraciju: proizvođači ih homologiraju u rasponima ovisno o felgama i opremi (npr. 533–592 km), a mi uzimamo najlakšu varijantu, na najmanjim felgama – dakle najpovoljniju. Isti model na većim kotačima prevalit će kraću udaljenost.





