Mini Aceman vs Renault 4 E-Tech

Renault 4 E-Tech vede 5 : 4

Největší rozdíly: Výkon — Mini Aceman 218 k, Renault 4 E-Tech 150 k · Zavazadlový prostor — Mini Aceman 300 l, Renault 4 E-Tech 420 l · 0–100 km/h — Mini Aceman 7,1 s, Renault 4 E-Tech 8,2 s.

Mini Aceman

Mini Aceman je elektrický crossover z kategorie vozů typu B, který nabízí tři různé varianty pohonu a kapacity baterie.

Renault 4 E-Tech

Renault 4 E-Tech je elektrický SUV v segmentu B, který nabízí dvě verze pohonu s různou kapacitou baterie a výkonem.

Profil oproti trhu: Mini Aceman vs Renault 4 E-Tech

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

Mini Aceman nebo Renault 4 E-Tech — kdo vyhrává v čem

Renault 4 E-Tech vede 5 : 4

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmRenault 4 E-Tech +3 km
    Mini Aceman
    406
    Renault 4 E-Tech
    409
  • Baterie kWhRenault 4 E-Tech +2,8 kWh
    Mini Aceman
    49,2
    Renault 4 E-Tech
    52
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmMini Aceman −0,1 kWh/100 km
    Mini Aceman
    15
    Renault 4 E-Tech
    15,1
  • Výkon kMini Aceman +68 k
    Mini Aceman
    218
    Renault 4 E-Tech
    150
  • 0–100 km/h ↓ sMini Aceman −1,1 s
    Mini Aceman
    7,1
    Renault 4 E-Tech
    8,2
  • Max. rychlost km/hMini Aceman +20 km/h
    Mini Aceman
    170
    Renault 4 E-Tech
    150
  • Nabíjení DC kWRenault 4 E-Tech +5 kW
    Mini Aceman
    95
    Renault 4 E-Tech
    100
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    Mini Aceman
    11
    Renault 4 E-Tech
    11
  • Hmotnost ↓ kgRenault 4 E-Tech −181 kg
    Mini Aceman
    1710
    Renault 4 E-Tech
    1529
  • Zavazadlový prostor lRenault 4 E-Tech +120 l
    Mini Aceman
    300
    Renault 4 E-Tech
    420

Přidat třetí auto

Technické údaje: Mini Aceman vs Renault 4 E-Tech

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: Mini Aceman vs Renault 4 E-Tech
Klíčové parametry Mini Aceman
SE
Renault 4 E-Tech
Comfort Range 150
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP406 km409 kmRenault +3 km
Baterie49,2 kWh52 kWhRenault +2,8 kWh
Spotřeba ↓15 kWh/100 km15,1 kWh/100 kmMini −0,1 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC95 kW100 kWRenault +5 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení ⚠31 min 10–80%30 min 15–80%1 min
Dojezd na minutu nabíjení9,2 km/min8,9 km/minMini +0,3 km/min
Napětí400 V400 VBez rozdílu
Jízdní výkony a pohon
Výkon218 k150 kMini +68 k
0–100 km/h ↓7,1 s8,2 sMini −1,1 s
Max. rychlost170 km/h150 km/hMini +20 km/h
PohonFWDFWD—
Praktičnost
Hmotnost ↓1710 kg1529 kgRenault −181 kg
Zavazadlový prostor300 l420 lRenault +120 l
V2L (externí napájení)NeAnojen Renault
Délka4079 mm4140 mmRenault +61 mm
Šířka1754 mm1810 mmRenault +56 mm
Výška1514 mm1570 mmRenault +56 mm
Rozvor2606 mm2620 mmRenault +14 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

Mini Aceman

Náklady na 100 km4,5
Měsíčně56
Ročně675

Renault 4 E-Tech

Náklady na 100 km4,53
Měsíčně57
Ročně679

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

Mini Aceman

Renault 4 E-Tech

Další porovnání v této třídě: Crossover / SUV, segment B

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?

Pouze Renault 4 E-Tech — jeho baterie o kapacitě 52 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model Mini Aceman s kapacitou 49,2 kWh tuto funkci neposkytuje.

Který je výkonnější — Mini Aceman nebo Renault 4 E-Tech?

Model Mini Aceman je silnější: 218 k oproti 150 k u modelu Renault 4 E-Tech. Rozdíl je 68 k.

Který má větší kufr?

Model Renault 4 E-Tech nabízí více: 420 l oproti 300 l u modelu Mini Aceman. Rozdíl je 120 l.

Který se nabíjí rychleji?

Model Mini Aceman přijímá až 95 kW DC, model Renault 4 E-Tech až 100 kW.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.