Mazda CX-6e vs Voyah Courage

Voyah Courage vede 6 : 3

Největší rozdíly: Zavazadlový prostor — Mazda CX-6e 363 l, Voyah Courage 527 l · Nabíjení 10–80% — Mazda CX-6e 24 min, Voyah Courage 32 min · 0–100 km/h — Mazda CX-6e 7,9 s, Voyah Courage 6,8 s.

Mazda CX-6e

Mazda CX-6e je SUV patřící do třídy D, poháněný zadními koly, který nabízí dojezd 484 kilometrů podle standardu WLTP a podporuje rychlé nabíjení pomocí stejnosměrného proudu (DC).

Voyah Courage

Voyah Courage je SUV patřící do segmentu D, který nabízí pohon všech kol nebo pouze zadních kol a má dojezd podle standardu WLTP až 476 kilometrů.

Profil oproti trhu: Mazda CX-6e vs Voyah Courage

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

Mazda CX-6e nebo Voyah Courage — kdo vyhrává v čem

Voyah Courage vede 6 : 3

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmMazda CX-6e +8 km
    Mazda CX-6e
    484
    Voyah Courage
    476
  • Baterie kWhVoyah Courage +2 kWh
    Mazda CX-6e
    78
    Voyah Courage
    80
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmBez rozdílu
    Mazda CX-6e
    18,9
    Voyah Courage
    18,9
  • Výkon kVoyah Courage +34 k
    Mazda CX-6e
    258
    Voyah Courage
    292
  • 0–100 km/h ↓ sVoyah Courage −1,1 s
    Mazda CX-6e
    7,9
    Voyah Courage
    6,8
  • Max. rychlost km/hVoyah Courage +15 km/h
    Mazda CX-6e
    185
    Voyah Courage
    200
  • Nabíjení DC kWVoyah Courage +5 kW
    Mazda CX-6e
    195
    Voyah Courage
    200
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    Mazda CX-6e
    11
    Voyah Courage
    11
  • Nabíjení ↓ minMazda CX-6e −8 min
    Mazda CX-6e
    24
    Voyah Courage
    32
  • Hmotnost ↓ kgMazda CX-6e −13 kg
    Mazda CX-6e
    2130
    Voyah Courage
    2143
  • Zavazadlový prostor lVoyah Courage +164 l
    Mazda CX-6e
    363
    Voyah Courage
    527

Přidat třetí auto

Technické údaje: Mazda CX-6e vs Voyah Courage

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: Mazda CX-6e vs Voyah Courage
Klíčové parametry Mazda CX-6e
Takumi
Voyah Courage
RWD
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP484 km476 kmMazda +8 km
Baterie78 kWh80 kWhVoyah +2 kWh
Spotřeba ↓18,9 kWh/100 km18,9 kWh/100 kmBez rozdílu
Nabíjení
Nabíjení DC195 kW200 kWVoyah +5 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení 10–80% ↓24 min32 minMazda −8 min
Dojezd na minutu nabíjení14,1 km/min10,4 km/minMazda +3,7 km/min
Napětí400 V400 VBez rozdílu
Jízdní výkony a pohon
Výkon258 k292 kVoyah +34 k
0–100 km/h ↓7,9 s6,8 sVoyah −1,1 s
Max. rychlost185 km/h200 km/hVoyah +15 km/h
PohonRWDRWD—
Praktičnost
Hmotnost ↓2130 kg2143 kgMazda −13 kg
Zavazadlový prostor363 l527 lVoyah +164 l
V2L (externí napájení)AnoAno—
Délka4850 mm4725 mmMazda +125 mm
Šířka1935 mm1900 mmMazda +35 mm
Výška1620 mm1650 mmVoyah +30 mm
Rozvor2902 mm2900 mmMazda +2 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

Mazda CX-6e

Náklady na 100 km5,67
Měsíčně71
Ročně850

Voyah Courage

Náklady na 100 km5,67
Měsíčně71
Ročně850

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

Mazda CX-6e

Voyah Courage

Další porovnání v této třídě: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Proč má Voyah Courage větší baterii, ale kratší dojezd než Mazda CX-6e?

Model Voyah Courage má kapacitu 80 kWh a ujede 476 km, zatímco model Mazda CX-6e s baterií 78 kWh ujede 484 km. Rozhoduje spotřeba: 18,9 oproti 18,9 kWh/100 km.

Který má větší kufr?

Model Voyah Courage nabízí více: 527 l oproti 363 l u modelu Mazda CX-6e. Rozdíl je 164 l.

Který se nabíjí rychleji?

Model Mazda CX-6e přijímá až 195 kW DC, model Voyah Courage až 200 kW. Nabíjení z 10 % na 80 % trvá 24, resp. 32 min.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.