BMW iX4 vs Voyah Courage
BMW iX4 vede 8 : 2
Největší rozdíly: Nabíjení DC — BMW iX4 400 kW, Voyah Courage 200 kW · Dojezd WLTP — BMW iX4 828 km, Voyah Courage 476 km · Výkon — BMW iX4 469 k, Voyah Courage 292 k.
BMW iX4
BMW iX4 je elektrické SUV segmentu D s pohonem AWD: výkon 374–469 koní, dojezd až 828 km dle metodiky WLTP a možnost rychlého nabíjení (DC) o výkonu až 400 kW.
Voyah Courage
Voyah Courage je SUV patřící do segmentu D, který nabízí pohon všech kol nebo pouze zadních kol a má dojezd podle standardu WLTP až 476 kilometrů.
Profil oproti trhu: BMW iX4 vs Voyah Courage
BMW iX450 xDrive
Voyah CourageRWD
BMW iX4 nebo Voyah Courage — kdo vyhrává v čem
BMW iX4 vede 8 : 2
Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.
- Dojezd WLTP kmBMW iX4 +352 km
- Baterie kWhBMW iX4 +28,7 kWh
- Spotřeba ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −3,2 kWh/100 km
- Výkon kBMW iX4 +177 k
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1,9 s
- Max. rychlost km/hBMW iX4 +10 km/h
- Nabíjení DC kWBMW iX4 +200 kW
- Nabíjení AC kWBez rozdílu
- Nabíjení ↓ minBMW iX4 −11 min
- Hmotnost ↓ kgVoyah Courage −162 kg
- Zavazadlový prostor lVoyah Courage +37 l
Technické údaje: BMW iX4 vs Voyah Courage
Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů
| Klíčové parametry | BMW iX450 xDrive | Voyah CourageRWD | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Dojezd a energie | |||
| Dojezd WLTP | 828 km | 476 km | BMW +352 km |
| Baterie | 108,7 kWh | 80 kWh | BMW +28,7 kWh |
| Spotřeba ↓ | 15,7 kWh/100 km | 18,9 kWh/100 km | BMW −3,2 kWh/100 km |
| Nabíjení | |||
| Nabíjení DC | 400 kW | 200 kW | BMW +200 kW |
| Nabíjení AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdílu |
| Nabíjení 10–80% ↓ | 21 min | 32 min | BMW −11 min |
| Dojezd na minutu nabíjení | 27,6 km/min | 10,4 km/min | BMW +17,2 km/min |
| Napětí | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Jízdní výkony a pohon | |||
| Výkon | 469 k | 292 k | BMW +177 k |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 6,8 s | BMW −1,9 s |
| Max. rychlost | 210 km/h | 200 km/h | BMW +10 km/h |
| Pohon | AWD | RWD | jiný typ |
| Praktičnost | |||
| Hmotnost ↓ | 2305 kg | 2143 kg | Voyah −162 kg |
| Zavazadlový prostor | 490 l | 527 l | Voyah +37 l |
| V2L (externí napájení) | Ano | Ano | — |
| Délka | 4782 mm | 4725 mm | BMW +57 mm |
| Šířka | 1895 mm | 1900 mm | Voyah +5 mm |
| Výška | 1595 mm | 1650 mm | Voyah +55 mm |
| Rozvor | 2897 mm | 2900 mm | Voyah +3 mm |
Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.
Kalkulačka nákladů na energii
BMW iX4
Voyah Courage
Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.
Videorecenze obou modelů
Voyah Courage
Další porovnání v této třídě: SUV, segment D
Často kladené otázky k tomuto porovnání
Který má delší dojezd — BMW iX4 nebo Voyah Courage?
Model BMW iX4 dojede dál: 828 km WLTP oproti 476 km u modelu Voyah Courage. Je to rozdíl 352 km.
Jak se liší pohonné systémy BMW iX4 a Voyah Courage?
Model BMW iX4 má AWD a 469 k. Model Voyah Courage má RWD a 292 k.
Který je výkonnější — BMW iX4 nebo Voyah Courage?
Model BMW iX4 je silnější: 469 k oproti 292 k u modelu Voyah Courage. Rozdíl je 177 k.
Který se nabíjí rychleji?
Model BMW iX4 přijímá až 400 kW DC, model Voyah Courage až 200 kW. Nabíjení z 10 % na 80 % trvá 21, resp. 32 min.
Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění
Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.





