Leapmotor T03 vs Renault Twingo E-Tech

Renault Twingo E-Tech vede 4 : 3

Největší rozdíly: Zavazadlový prostor — Leapmotor T03 210 l, Renault Twingo E-Tech 360 l · Baterie — Leapmotor T03 37,3 kWh, Renault Twingo E-Tech 27,5 kWh · Výkon — Leapmotor T03 95 k, Renault Twingo E-Tech 80 k.

Leapmotor T03

Leapmotor T03 je městský hatchback segmentu A s baterií 37,3 kWh a dojezdem WLTP 275 km v modelovém roce 2026.

Renault Twingo E-Tech

Renault Twingo E-Tech je městský hatchback segmentu A, který nabízí dojezd 263 kilometrů a kompaktní rozměry.

Profil oproti trhu: Leapmotor T03 vs Renault Twingo E-Tech

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

Leapmotor T03 nebo Renault Twingo E-Tech — kdo vyhrává v čem

Renault Twingo E-Tech vede 4 : 3

Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmLeapmotor T03 +12 km
    Leapmotor T03
    275
    Renault Twingo E-Tech
    263
  • Baterie kWhLeapmotor T03 +9,8 kWh
    Leapmotor T03
    37,3
    Renault Twingo E-Tech
    27,5
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmRenault Twingo E-Tech −1,4 kWh/100 km
    Leapmotor T03
    13,6
    Renault Twingo E-Tech
    12,2
  • Výkon kLeapmotor T03 +15 k
    Leapmotor T03
    95
    Renault Twingo E-Tech
    80
  • 0–100 km/h ↓ sRenault Twingo E-Tech −0,6 s
    Leapmotor T03
    12,7
    Renault Twingo E-Tech
    12,1
  • Max. rychlost km/hBez rozdílu
    Leapmotor T03
    130
    Renault Twingo E-Tech
    130
  • Nabíjení DC kWRenault Twingo E-Tech +5 kW
    Leapmotor T03
    45
    Renault Twingo E-Tech
    50
  • Nabíjení AC kWBez údajů
    Leapmotor T03
    —
    Renault Twingo E-Tech
    11
  • Hmotnost ↓ kgBez údajů
    Leapmotor T03
    —
    Renault Twingo E-Tech
    1200
  • Zavazadlový prostor lRenault Twingo E-Tech +150 l
    Leapmotor T03
    210
    Renault Twingo E-Tech
    360

Přidat třetí auto

Technické údaje: Leapmotor T03 vs Renault Twingo E-Tech

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: Leapmotor T03 vs Renault Twingo E-Tech
Klíčové parametry Leapmotor T03
Electric · modelový rok 2026
Renault Twingo E-Tech
27.5 kWh
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP275 km263 kmLeapmotor +12 km
Baterie37,3 kWh27,5 kWhLeapmotor +9,8 kWh
Spotřeba ↓13,6 kWh/100 km12,2 kWh/100 kmRenault −1,4 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC45 kW50 kWRenault +5 kW
Nabíjení AC—11 kW—
Nabíjení ⚠36 min 30–80%30 min 10–80%6 min
Dojezd na minutu nabíjení3,8 km/min6,1 km/minRenault +2,3 km/min
Napětí—400 V—
Jízdní výkony a pohon
Výkon95 k80 kLeapmotor +15 k
0–100 km/h ↓12,7 s12,1 sRenault −0,6 s
Max. rychlost130 km/h130 km/hBez rozdílu
PohonFWDFWD—
Praktičnost
Hmotnost ↓—1200 kg—
Zavazadlový prostor210 l360 lRenault +150 l
V2L (externí napájení)NeAnojen Renault
Délka3620 mm3789 mmRenault +169 mm
Šířka—1720 mm—
Výška—1495 mm—
Rozvor—2500 mm—

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

Leapmotor T03

Náklady na 100 km4,08
Měsíčně51
Ročně612

Renault Twingo E-Tech

Náklady na 100 km3,66
Měsíčně46
Ročně549

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

Leapmotor T03

Renault Twingo E-Tech

Další porovnání v této třídě: Hatchback, segment A

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — Leapmotor T03 nebo Renault Twingo E-Tech?

Model Leapmotor T03 dojede dál: 275 km WLTP oproti 263 km u modelu Renault Twingo E-Tech. Je to rozdíl 12 km.

Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?

Pouze Renault Twingo E-Tech — jeho baterie o kapacitě 27,5 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model Leapmotor T03 s kapacitou 37,3 kWh tuto funkci neposkytuje.

Který má větší kufr?

Model Renault Twingo E-Tech nabízí více: 360 l oproti 210 l u modelu Leapmotor T03. Rozdíl je 150 l.

Který se nabíjí rychleji?

Model Leapmotor T03 přijímá až 45 kW DC, model Renault Twingo E-Tech až 50 kW.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.