Citroën ë-Berlingo vs Opel Combo Electric

Citroën ë-Berlingo vede 2 : 1

Největší rozdíly: Max. rychlost — Citroën ë-Berlingo 140 km/h, Opel Combo Electric 132 km/h · Spotřeba — Citroën ë-Berlingo 17,5 kWh/100 km, Opel Combo Electric 18 kWh/100 km.

Citroën ë-Berlingo

Citroën ë-Berlingo je osobní van segmentu C s baterií 46,3 kWh a dojezdem WLTP 345 km.

Opel Combo Electric

Opel Combo Electric je osobní van segmentu C s baterií 46,3 kWh a dojezdem WLTP 345 km.

Profil oproti trhu: Citroën ë-Berlingo vs Opel Combo Electric

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

Citroën ë-Berlingo nebo Opel Combo Electric — kdo vyhrává v čem

Citroën ë-Berlingo vede 2 : 1

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmBez rozdílu
    Citroën ë-Berlingo
    345
    Opel Combo Electric
    345
  • Baterie kWhBez rozdílu
    Citroën ë-Berlingo
    46,3
    Opel Combo Electric
    46,3
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmCitroën ë-Berlingo −0,5 kWh/100 km
    Citroën ë-Berlingo
    17,5
    Opel Combo Electric
    18
  • Výkon kBez rozdílu
    Citroën ë-Berlingo
    136
    Opel Combo Electric
    136
  • 0–100 km/h ↓ sBez rozdílu
    Citroën ë-Berlingo
    11,7
    Opel Combo Electric
    11,7
  • Max. rychlost km/hCitroën ë-Berlingo +8 km/h
    Citroën ë-Berlingo
    140
    Opel Combo Electric
    132
  • Nabíjení DC kWBez rozdílu
    Citroën ë-Berlingo
    100
    Opel Combo Electric
    100
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    Citroën ë-Berlingo
    11
    Opel Combo Electric
    11
  • Nabíjení ↓ minBez rozdílu
    Citroën ë-Berlingo
    30
    Opel Combo Electric
    30
  • Hmotnost ↓ kgOpel Combo Electric −19 kg
    Citroën ë-Berlingo
    1755
    Opel Combo Electric
    1736
  • Zavazadlový prostor lBez rozdílu
    Citroën ë-Berlingo
    597
    Opel Combo Electric
    597

Přidat třetí auto

Technické údaje: Citroën ë-Berlingo vs Opel Combo Electric

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: Citroën ë-Berlingo vs Opel Combo Electric
Klíčové parametry Citroën ë-Berlingo
50 kWh
Opel Combo Electric
50 kWh
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP345 km345 kmBez rozdílu
Baterie46,3 kWh46,3 kWhBez rozdílu
Spotřeba ↓17,5 kWh/100 km18 kWh/100 kmCitroën −0,5 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC100 kW100 kWBez rozdílu
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení 0–80% ↓30 min30 minBez rozdílu
Dojezd na minutu nabíjení9,2 km/min9,2 km/minBez rozdílu
Napětí400 V400 VBez rozdílu
Jízdní výkony a pohon
Výkon136 k136 kBez rozdílu
0–100 km/h ↓11,7 s11,7 sBez rozdílu
Max. rychlost140 km/h132 km/hCitroën +8 km/h
PohonFWDFWD—
Praktičnost
Hmotnost ↓1755 kg1736 kgOpel −19 kg
Zavazadlový prostor597 l597 lBez rozdílu
V2L (externí napájení)AnoAno—
Délka4410 mm4410 mmBez rozdílu
Šířka1848 mm1921 mmOpel +73 mm
Výška1775 mm1812 mmOpel +37 mm
Rozvor2785 mm2785 mmBez rozdílu

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

Citroën ë-Berlingo

Náklady na 100 km5,25
Měsíčně66
Ročně788

Opel Combo Electric

Náklady na 100 km5,4
Měsíčně67
Ročně810

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

Citroën ë-Berlingo

Opel Combo Electric

Další porovnání v této třídě: Van, segment C

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který se nabíjí rychleji?

Model Citroën ë-Berlingo přijímá až 100 kW DC, model Opel Combo Electric až 100 kW. Nabíjení z 0 % na 80 % trvá 30, resp. 30 min.

Který je levnější v provozu?

Model Citroën ë-Berlingo spotřebuje méně elektřiny: 17,5 kWh/100 km oproti 18 kWh/100 km u modelu Opel Combo Electric. Při projetí 15000 km za rok je to rozdíl 75 kWh — kalkulačka na této stránce vám to přepočítá na peníze.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.