BYD Sealion 7 vs Leapmotor C10

BYD Sealion 7 vede 6 : 3

Největší rozdíly: Výkon — BYD Sealion 7 530 k, Leapmotor C10 299 k · 0–100 km/h — BYD Sealion 7 4,5 s, Leapmotor C10 6,6 s · Nabíjení DC — BYD Sealion 7 230 kW, Leapmotor C10 180 kW.

BYD Sealion 7

BYD Sealion 7 je SUV segmentu D ve třech variantách: dojezd WLTP od 456 do 502 km, výkon od 312 do 530 k.

Leapmotor C10

Leapmotor C10 je SUV segmentu D ve třech variantách: dojezd WLTP od 420 do 510 km, výkon od 218 do 571 k.

Profil oproti trhu: BYD Sealion 7 vs Leapmotor C10

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

BYD Sealion 7 nebo Leapmotor C10 — kdo vyhrává v čem

BYD Sealion 7 vede 6 : 3

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmLeapmotor C10 +8 km
    BYD Sealion 7
    502
    Leapmotor C10
    510
  • Baterie kWhBYD Sealion 7 +9,4 kWh
    BYD Sealion 7
    91,3
    Leapmotor C10
    81,9
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmLeapmotor C10 −0,2 kWh/100 km
    BYD Sealion 7
    18,2
    Leapmotor C10
    18
  • Výkon kBYD Sealion 7 +231 k
    BYD Sealion 7
    530
    Leapmotor C10
    299
  • 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −2,1 s
    BYD Sealion 7
    4,5
    Leapmotor C10
    6,6
  • Max. rychlost km/hBYD Sealion 7 +25 km/h
    BYD Sealion 7
    215
    Leapmotor C10
    190
  • Nabíjení DC kWBYD Sealion 7 +50 kW
    BYD Sealion 7
    230
    Leapmotor C10
    180
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    BYD Sealion 7
    11
    Leapmotor C10
    11
  • Hmotnost ↓ kgLeapmotor C10 −405 kg
    BYD Sealion 7
    2435
    Leapmotor C10
    2030
  • Zavazadlový prostor lBYD Sealion 7 +85 l
    BYD Sealion 7
    520
    Leapmotor C10
    435

Přidat třetí auto

Technické údaje: BYD Sealion 7 vs Leapmotor C10

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: BYD Sealion 7 vs Leapmotor C10
Klíčové parametry BYD Sealion 7
Excellence AWD
Leapmotor C10
Design Long Range RWD (81,9 kWh)
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP502 km510 kmLeapmotor +8 km
Baterie91,3 kWh81,9 kWhBYD +9,4 kWh
Spotřeba ↓18,2 kWh/100 km18 kWh/100 kmLeapmotor −0,2 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC230 kW180 kWBYD +50 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení ⚠24 min 10–80%22 min 30–80%2 min
Dojezd na minutu nabíjení14,6 km/min11,6 km/minBYD +3 km/min
Napětí—800 V—
Jízdní výkony a pohon
Výkon530 k299 kBYD +231 k
0–100 km/h ↓4,5 s6,6 sBYD −2,1 s
Max. rychlost215 km/h190 km/hBYD +25 km/h
PohonAWDRWDjiný typ
Praktičnost
Hmotnost ↓2435 kg2030 kgLeapmotor −405 kg
Zavazadlový prostor520 l435 lBYD +85 l
V2L (externí napájení)NeAnojen Leapmotor
Délka4830 mm4739 mmBYD +91 mm
Šířka—1900 mm—
Výška—1680 mm—
Rozvor2930 mm2825 mmBYD +105 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

BYD Sealion 7

Náklady na 100 km5,46
Měsíčně68
Ročně819

Leapmotor C10

Náklady na 100 km5,4
Měsíčně67
Ročně810

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

BYD Sealion 7

Leapmotor C10

Další porovnání v této třídě: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Proč má BYD Sealion 7 větší baterii, ale kratší dojezd než Leapmotor C10?

Model BYD Sealion 7 má kapacitu 91,3 kWh a ujede 502 km, zatímco model Leapmotor C10 s baterií 81,9 kWh ujede 510 km. Rozhoduje spotřeba: 18,2 oproti 18 kWh/100 km.

Jak se liší pohonné systémy BYD Sealion 7 a Leapmotor C10?

Model BYD Sealion 7 má AWD a 530 k. Model Leapmotor C10 má RWD a 299 k.

Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?

Pouze Leapmotor C10 — jeho baterie o kapacitě 81,9 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model BYD Sealion 7 s kapacitou 91,3 kWh tuto funkci neposkytuje.

Který je výkonnější — BYD Sealion 7 nebo Leapmotor C10?

Model BYD Sealion 7 je silnější: 530 k oproti 299 k u modelu Leapmotor C10. Rozdíl je 231 k.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.