Leapmotor C10 vs Xpeng G6
Xpeng G6 vede 5 : 4
Největší rozdíly: Nabíjení DC — Leapmotor C10 180 kW, Xpeng G6 451 kW · Zavazadlový prostor — Leapmotor C10 435 l, Xpeng G6 571 l · Max. rychlost — Leapmotor C10 190 km/h, Xpeng G6 202 km/h.
Leapmotor C10
Leapmotor C10 je SUV segmentu D ve třech variantách: dojezd WLTP od 420 do 510 km, výkon od 218 do 571 k.
Xpeng G6
Xpeng G6 je crossover segmentu D, který nabízí tři varianty pohonu a rychlé nabíjení stejnosměrným proudem (DC) až výkonem 451 kW.
Profil oproti trhu: Leapmotor C10 vs Xpeng G6
Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh)
Xpeng G6Long Range RWD
Leapmotor C10 nebo Xpeng G6 — kdo vyhrává v čem
Xpeng G6 vede 5 : 4
Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.
- Dojezd WLTP kmXpeng G6 +15 km
- Baterie kWhLeapmotor C10 +1,9 kWh
- Spotřeba ↓ kWh/100 kmXpeng G6 −0,5 kWh/100 km
- Výkon kLeapmotor C10 +3 k
- 0–100 km/h ↓ sLeapmotor C10 −0,1 s
- Max. rychlost km/hXpeng G6 +12 km/h
- Nabíjení DC kWXpeng G6 +271 kW
- Nabíjení AC kWBez rozdílu
- Hmotnost ↓ kgLeapmotor C10 −85 kg
- Zavazadlový prostor lXpeng G6 +136 l
Technické údaje: Leapmotor C10 vs Xpeng G6
Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů
| Klíčové parametry | Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh) | Xpeng G6Long Range RWD | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Dojezd a energie | |||
| Dojezd WLTP | 510 km | 525 km | Xpeng +15 km |
| Baterie | 81,9 kWh | 80 kWh | Leapmotor +1,9 kWh |
| Spotřeba ↓ | 18 kWh/100 km | 17,5 kWh/100 km | Xpeng −0,5 kWh/100 km |
| Nabíjení | |||
| Nabíjení DC | 180 kW | 451 kW | Xpeng +271 kW |
| Nabíjení AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdílu |
| Nabíjení ⚠ | 22 min 30–80% | 12 min 10–80% | 10 min |
| Dojezd na minutu nabíjení | 11,6 km/min | 30,6 km/min | Xpeng +19 km/min |
| Napětí | 800 V | 800 V | Bez rozdílu |
| Jízdní výkony a pohon | |||
| Výkon | 299 k | 296 k | Leapmotor +3 k |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 6,7 s | Leapmotor −0,1 s |
| Max. rychlost | 190 km/h | 202 km/h | Xpeng +12 km/h |
| Pohon | RWD | RWD | — |
| Praktičnost | |||
| Hmotnost ↓ | 2030 kg | 2115 kg | Leapmotor −85 kg |
| Zavazadlový prostor | 435 l | 571 l | Xpeng +136 l |
| V2L (externí napájení) | Ano | Ano | — |
| Délka | 4739 mm | 4758 mm | Xpeng +19 mm |
| Šířka | 1900 mm | 1920 mm | Xpeng +20 mm |
| Výška | 1680 mm | 1650 mm | Leapmotor +30 mm |
| Rozvor | 2825 mm | 2890 mm | Xpeng +65 mm |
Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.
Kalkulačka nákladů na energii
Leapmotor C10
Xpeng G6
Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.
Videorecenze obou modelů
Leapmotor C10
Další porovnání v této třídě: SUV / Crossover, segment D
Často kladené otázky k tomuto porovnání
Který má delší dojezd — Leapmotor C10 nebo Xpeng G6?
Model Xpeng G6 dojede dál: 525 km WLTP oproti 510 km u modelu Leapmotor C10. Je to rozdíl 15 km.
Proč má Leapmotor C10 větší baterii, ale kratší dojezd než Xpeng G6?
Model Leapmotor C10 má kapacitu 81,9 kWh a ujede 510 km, zatímco model Xpeng G6 s baterií 80 kWh ujede 525 km. Rozhoduje spotřeba: 18 oproti 17,5 kWh/100 km.
Který má větší kufr?
Model Xpeng G6 nabízí více: 571 l oproti 435 l u modelu Leapmotor C10. Rozdíl je 136 l.
Který se nabíjí rychleji?
Model Leapmotor C10 přijímá až 180 kW DC, model Xpeng G6 až 451 kW.
Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění
Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.





