BMW iX4 vs Xpeng G6
BMW iX4 vede 6 : 4
Největší rozdíly: Nabíjení 10–80% — BMW iX4 21 min, Xpeng G6 12 min · Výkon — BMW iX4 469 k, Xpeng G6 296 k · Dojezd WLTP — BMW iX4 828 km, Xpeng G6 525 km.
BMW iX4
BMW iX4 je elektrické SUV segmentu D s pohonem AWD: výkon 374–469 koní, dojezd až 828 km dle metodiky WLTP a možnost rychlého nabíjení (DC) o výkonu až 400 kW.
Xpeng G6
Xpeng G6 je crossover segmentu D, který nabízí tři varianty pohonu a rychlé nabíjení stejnosměrným proudem (DC) až výkonem 451 kW.
Profil oproti trhu: BMW iX4 vs Xpeng G6
BMW iX4 nebo Xpeng G6 — kdo vyhrává v čem
BMW iX4 vede 6 : 4
Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.
- Dojezd WLTP kmBMW iX4 +303 km
- Baterie kWhBMW iX4 +28,7 kWh
- Spotřeba ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −1,8 kWh/100 km
- Výkon kBMW iX4 +173 k
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1,8 s
- Max. rychlost km/hBMW iX4 +8 km/h
- Nabíjení DC kWXpeng G6 +51 kW
- Nabíjení AC kWBez rozdílu
- Nabíjení ↓ minXpeng G6 −9 min
- Hmotnost ↓ kgXpeng G6 −190 kg
- Zavazadlový prostor lXpeng G6 +81 l
Technické údaje: BMW iX4 vs Xpeng G6
Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů
| Klíčové parametry | BMW iX450 xDrive | Xpeng G6Long Range RWD | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Dojezd a energie | |||
| Dojezd WLTP | 828 km | 525 km | BMW +303 km |
| Baterie | 108,7 kWh | 80 kWh | BMW +28,7 kWh |
| Spotřeba ↓ | 15,7 kWh/100 km | 17,5 kWh/100 km | BMW −1,8 kWh/100 km |
| Nabíjení | |||
| Nabíjení DC | 400 kW | 451 kW | Xpeng +51 kW |
| Nabíjení AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdílu |
| Nabíjení 10–80% ↓ | 21 min | 12 min | Xpeng −9 min |
| Dojezd na minutu nabíjení | 27,6 km/min | 30,6 km/min | Xpeng +3 km/min |
| Napětí | 800 V | 800 V | Bez rozdílu |
| Jízdní výkony a pohon | |||
| Výkon | 469 k | 296 k | BMW +173 k |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 6,7 s | BMW −1,8 s |
| Max. rychlost | 210 km/h | 202 km/h | BMW +8 km/h |
| Pohon | AWD | RWD | jiný typ |
| Praktičnost | |||
| Hmotnost ↓ | 2305 kg | 2115 kg | Xpeng −190 kg |
| Zavazadlový prostor | 490 l | 571 l | Xpeng +81 l |
| V2L (externí napájení) | Ano | Ano | — |
| Délka | 4782 mm | 4758 mm | BMW +24 mm |
| Šířka | 1895 mm | 1920 mm | Xpeng +25 mm |
| Výška | 1595 mm | 1650 mm | Xpeng +55 mm |
| Rozvor | 2897 mm | 2890 mm | BMW +7 mm |
Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.
Kalkulačka nákladů na energii
BMW iX4
Xpeng G6
Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.
Videorecenze obou modelů
Další porovnání v této třídě: SUV / Crossover, segment D
Často kladené otázky k tomuto porovnání
Který má delší dojezd — BMW iX4 nebo Xpeng G6?
Model BMW iX4 dojede dál: 828 km WLTP oproti 525 km u modelu Xpeng G6. Je to rozdíl 303 km.
Jak se liší pohonné systémy BMW iX4 a Xpeng G6?
Model BMW iX4 má AWD a 469 k. Model Xpeng G6 má RWD a 296 k.
Který je výkonnější — BMW iX4 nebo Xpeng G6?
Model BMW iX4 je silnější: 469 k oproti 296 k u modelu Xpeng G6. Rozdíl je 173 k.
Který má větší kufr?
Model Xpeng G6 nabízí více: 571 l oproti 490 l u modelu BMW iX4. Rozdíl je 81 l.
Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění
Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.







