BMW iX4 vs Toyota bZ4X

BMW iX4 vede 8 : 2

Největší rozdíly: Nabíjení DC — BMW iX4 400 kW, Toyota bZ4X 150 kW · Výkon — BMW iX4 469 k, Toyota bZ4X 224 k · Baterie — BMW iX4 108,7 kWh, Toyota bZ4X 69 kWh.

BMW iX4

BMW iX4 je elektrické SUV segmentu D s pohonem AWD: výkon 374–469 koní, dojezd až 828 km dle metodiky WLTP a možnost rychlého nabíjení (DC) o výkonu až 400 kW.

Toyota bZ4X

Toyota bZ4X je SUV ve třídě D, který nabízí varianty s pohonem předních kol nebo všech kol a také akumulátory různých kapacit.

Profil oproti trhu: BMW iX4 vs Toyota bZ4X

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

BMW iX4 nebo Toyota bZ4X — kdo vyhrává v čem

BMW iX4 vede 8 : 2

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmBMW iX4 +259 km
    BMW iX4
    828
    Toyota bZ4X
    569
  • Baterie kWhBMW iX4 +39,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Toyota bZ4X
    69
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmToyota bZ4X −1,8 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Toyota bZ4X
    13,9
  • Výkon kBMW iX4 +245 k
    BMW iX4
    469
    Toyota bZ4X
    224
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −2,5 s
    BMW iX4
    4,9
    Toyota bZ4X
    7,4
  • Max. rychlost km/hBMW iX4 +50 km/h
    BMW iX4
    210
    Toyota bZ4X
    160
  • Nabíjení DC kWBMW iX4 +250 kW
    BMW iX4
    400
    Toyota bZ4X
    150
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    BMW iX4
    11
    Toyota bZ4X
    11
  • Nabíjení ↓ minBMW iX4 −7 min
    BMW iX4
    21
    Toyota bZ4X
    28
  • Hmotnost ↓ kgToyota bZ4X −375 kg
    BMW iX4
    2305
    Toyota bZ4X
    1930
  • Zavazadlový prostor lBMW iX4 +38 l
    BMW iX4
    490
    Toyota bZ4X
    452

Přidat třetí auto

Technické údaje: BMW iX4 vs Toyota bZ4X

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: BMW iX4 vs Toyota bZ4X
Klíčové parametry BMW iX4
50 xDrive
Toyota bZ4X
FWD 73.1 kWh
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP828 km569 kmBMW +259 km
Baterie108,7 kWh69 kWhBMW +39,7 kWh
Spotřeba ↓15,7 kWh/100 km13,9 kWh/100 kmToyota −1,8 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC400 kW150 kWBMW +250 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení 10–80% ↓21 min28 minBMW −7 min
Dojezd na minutu nabíjení27,6 km/min14,2 km/minBMW +13,4 km/min
Napětí800 V400 VBMW +400 V
Jízdní výkony a pohon
Výkon469 k224 kBMW +245 k
0–100 km/h ↓4,9 s7,4 sBMW −2,5 s
Max. rychlost210 km/h160 km/hBMW +50 km/h
PohonAWDFWDjiný typ
Praktičnost
Hmotnost ↓2305 kg1930 kgToyota −375 kg
Zavazadlový prostor490 l452 lBMW +38 l
V2L (externí napájení)AnoAno—
Délka4782 mm4690 mmBMW +92 mm
Šířka1895 mm1860 mmBMW +35 mm
Výška1595 mm1650 mmToyota +55 mm
Rozvor2897 mm2850 mmBMW +47 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

BMW iX4

Náklady na 100 km4,71
Měsíčně59
Ročně707

Toyota bZ4X

Náklady na 100 km4,17
Měsíčně52
Ročně626

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

BMW iX4

Toyota bZ4X

Další porovnání v této třídě: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — BMW iX4 nebo Toyota bZ4X?

Model BMW iX4 dojede dál: 828 km WLTP oproti 569 km u modelu Toyota bZ4X. Je to rozdíl 259 km.

Jak se liší pohonné systémy BMW iX4 a Toyota bZ4X?

Model BMW iX4 má AWD a 469 k. Model Toyota bZ4X má FWD a 224 k.

Který je výkonnější — BMW iX4 nebo Toyota bZ4X?

Model BMW iX4 je silnější: 469 k oproti 224 k u modelu Toyota bZ4X. Rozdíl je 245 k.

Který se nabíjí rychleji?

Model BMW iX4 přijímá až 400 kW DC, model Toyota bZ4X až 150 kW. Nabíjení z 10 % na 80 % trvá 21, resp. 28 min.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.