BMW iX4 vs Subaru E-Outback

BMW iX4 vede 6 : 4

Největší rozdíly: Nabíjení DC — BMW iX4 400 kW, Subaru E-Outback 150 kW · Dojezd WLTP — BMW iX4 828 km, Subaru E-Outback 526 km · Baterie — BMW iX4 108,7 kWh, Subaru E-Outback 71 kWh.

BMW iX4

BMW iX4 je elektrické SUV segmentu D s pohonem AWD: výkon 374–469 koní, dojezd až 828 km dle metodiky WLTP a možnost rychlého nabíjení (DC) o výkonu až 400 kW.

Subaru E-Outback

Subaru E-Outback je SUV v segmentu D, který nabízí pohon všech kol (AWD) a dojezd podle standardu WLTP 526 kilometrů.

Profil oproti trhu: BMW iX4 vs Subaru E-Outback

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

BMW iX4 nebo Subaru E-Outback — kdo vyhrává v čem

BMW iX4 vede 6 : 4

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmBMW iX4 +302 km
    BMW iX4
    828
    Subaru E-Outback
    526
  • Baterie kWhBMW iX4 +37,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Subaru E-Outback
    71
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmSubaru E-Outback −0,4 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Subaru E-Outback
    15,3
  • Výkon kBMW iX4 +88 k
    BMW iX4
    469
    Subaru E-Outback
    381
  • 0–100 km/h ↓ sSubaru E-Outback −0,4 s
    BMW iX4
    4,9
    Subaru E-Outback
    4,5
  • Max. rychlost km/hBMW iX4 +30 km/h
    BMW iX4
    210
    Subaru E-Outback
    180
  • Nabíjení DC kWBMW iX4 +250 kW
    BMW iX4
    400
    Subaru E-Outback
    150
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    BMW iX4
    11
    Subaru E-Outback
    11
  • Nabíjení ↓ minBMW iX4 −7 min
    BMW iX4
    21
    Subaru E-Outback
    28
  • Hmotnost ↓ kgSubaru E-Outback −295 kg
    BMW iX4
    2305
    Subaru E-Outback
    2010
  • Zavazadlový prostor lSubaru E-Outback +129 l
    BMW iX4
    490
    Subaru E-Outback
    619

Přidat třetí auto

Technické údaje: BMW iX4 vs Subaru E-Outback

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: BMW iX4 vs Subaru E-Outback
Klíčové parametry BMW iX4
50 xDrive
Subaru E-Outback
AWD 280 kW
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP828 km526 kmBMW +302 km
Baterie108,7 kWh71 kWhBMW +37,7 kWh
Spotřeba ↓15,7 kWh/100 km15,3 kWh/100 kmSubaru −0,4 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC400 kW150 kWBMW +250 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení 10–80% ↓21 min28 minBMW −7 min
Dojezd na minutu nabíjení27,6 km/min13,2 km/minBMW +14,4 km/min
Napětí800 V400 VBMW +400 V
Jízdní výkony a pohon
Výkon469 k381 kBMW +88 k
0–100 km/h ↓4,9 s4,5 sSubaru −0,4 s
Max. rychlost210 km/h180 km/hBMW +30 km/h
PohonAWDAWD—
Praktičnost
Hmotnost ↓2305 kg2010 kgSubaru −295 kg
Zavazadlový prostor490 l619 lSubaru +129 l
V2L (externí napájení)AnoNejen BMW
Délka4782 mm4845 mmSubaru +63 mm
Šířka1895 mm1860 mmBMW +35 mm
Výška1595 mm1675 mmSubaru +80 mm
Rozvor2897 mm2850 mmBMW +47 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

BMW iX4

Náklady na 100 km4,71
Měsíčně59
Ročně707

Subaru E-Outback

Náklady na 100 km4,59
Měsíčně57
Ročně689

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

BMW iX4

Subaru E-Outback

Další porovnání v této třídě: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — BMW iX4 nebo Subaru E-Outback?

Model BMW iX4 dojede dál: 828 km WLTP oproti 526 km u modelu Subaru E-Outback. Je to rozdíl 302 km.

Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?

Pouze BMW iX4 — jeho baterie o kapacitě 108,7 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model Subaru E-Outback s kapacitou 71 kWh tuto funkci neposkytuje.

Který má větší kufr?

Model Subaru E-Outback nabízí více: 619 l oproti 490 l u modelu BMW iX4. Rozdíl je 129 l.

Který se nabíjí rychleji?

Model BMW iX4 přijímá až 400 kW DC, model Subaru E-Outback až 150 kW. Nabíjení z 10 % na 80 % trvá 21, resp. 28 min.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.