BMW iX4 vs Nio EL6

BMW iX4 vede 7 : 3

Největší rozdíly: Nabíjení DC — BMW iX4 400 kW, Nio EL6 125 kW · Nabíjení 10–80% — BMW iX4 21 min, Nio EL6 40 min · Dojezd WLTP — BMW iX4 828 km, Nio EL6 529 km.

BMW iX4

BMW iX4 je elektrické SUV segmentu D s pohonem AWD: výkon 374–469 koní, dojezd až 828 km dle metodiky WLTP a možnost rychlého nabíjení (DC) o výkonu až 400 kW.

Nio EL6

Model Nio EL6 je SUV v segmentu D, který nabízí pohon všech kol a dvě varianty kapacity baterie, přičemž oba modely mají stejný výkon motoru.

Profil oproti trhu: BMW iX4 vs Nio EL6

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

BMW iX4 nebo Nio EL6 — kdo vyhrává v čem

BMW iX4 vede 7 : 3

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmBMW iX4 +299 km
    BMW iX4
    828
    Nio EL6
    529
  • Baterie kWhBMW iX4 +8,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Nio EL6
    100
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −4,7 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Nio EL6
    20,4
  • Výkon kNio EL6 +20 k
    BMW iX4
    469
    Nio EL6
    489
  • 0–100 km/h ↓ sNio EL6 −0,4 s
    BMW iX4
    4,9
    Nio EL6
    4,5
  • Max. rychlost km/hBMW iX4 +10 km/h
    BMW iX4
    210
    Nio EL6
    200
  • Nabíjení DC kWBMW iX4 +275 kW
    BMW iX4
    400
    Nio EL6
    125
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    BMW iX4
    11
    Nio EL6
    11
  • Nabíjení ↓ minBMW iX4 −19 min
    BMW iX4
    21
    Nio EL6
    40
  • Hmotnost ↓ kgBMW iX4 −18 kg
    BMW iX4
    2305
    Nio EL6
    2323
  • Zavazadlový prostor lNio EL6 +89 l
    BMW iX4
    490
    Nio EL6
    579

Přidat třetí auto

Technické údaje: BMW iX4 vs Nio EL6

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: BMW iX4 vs Nio EL6
Klíčové parametry BMW iX4
50 xDrive
Nio EL6
100 kWh
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP828 km529 kmBMW +299 km
Baterie108,7 kWh100 kWhBMW +8,7 kWh
Spotřeba ↓15,7 kWh/100 km20,4 kWh/100 kmBMW −4,7 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC400 kW125 kWBMW +275 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení 10–80% ↓21 min40 minBMW −19 min
Dojezd na minutu nabíjení27,6 km/min9,3 km/minBMW +18,3 km/min
Napětí800 V400 VBMW +400 V
Jízdní výkony a pohon
Výkon469 k489 kNio +20 k
0–100 km/h ↓4,9 s4,5 sNio −0,4 s
Max. rychlost210 km/h200 km/hBMW +10 km/h
PohonAWDAWD—
Praktičnost
Hmotnost ↓2305 kg2323 kgBMW −18 kg
Zavazadlový prostor490 l579 lNio +89 l
V2L (externí napájení)AnoAno—
Délka4782 mm4854 mmNio +72 mm
Šířka1895 mm1995 mmNio +100 mm
Výška1595 mm1703 mmNio +108 mm
Rozvor2897 mm2915 mmNio +18 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

BMW iX4

Náklady na 100 km4,71
Měsíčně59
Ročně707

Nio EL6

Náklady na 100 km6,12
Měsíčně76
Ročně918

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

BMW iX4

Nio EL6

Další porovnání v této třídě: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — BMW iX4 nebo Nio EL6?

Model BMW iX4 dojede dál: 828 km WLTP oproti 529 km u modelu Nio EL6. Je to rozdíl 299 km.

Který má větší kufr?

Model Nio EL6 nabízí více: 579 l oproti 490 l u modelu BMW iX4. Rozdíl je 89 l.

Který se nabíjí rychleji?

Model BMW iX4 přijímá až 400 kW DC, model Nio EL6 až 125 kW. Nabíjení z 10 % na 80 % trvá 21, resp. 40 min.

Který je levnější v provozu?

Model BMW iX4 spotřebuje méně elektřiny: 15,7 kWh/100 km oproti 20,4 kWh/100 km u modelu Nio EL6. Při projetí 15000 km za rok je to rozdíl 705 kWh — kalkulačka na této stránce vám to přepočítá na peníze.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.