Abarth 500e vs Leapmotor T03

Abarth 500e vede 5 : 3

Největší rozdíly: Nabíjení DC — Abarth 500e 85 kW, Leapmotor T03 45 kW · 0–100 km/h — Abarth 500e 7 s, Leapmotor T03 12,7 s · Výkon — Abarth 500e 155 k, Leapmotor T03 95 k.

Abarth 500e

Elektrický hatchback třídy A, který kombinuje malé rozměry s výkonem až 155 km/h a akcelerací na 100 km/h za pouhé 7 sekund.

Leapmotor T03

Leapmotor T03 je městský hatchback segmentu A s baterií 37,3 kWh a dojezdem WLTP 275 km v modelovém roce 2026.

Profil oproti trhu: Abarth 500e vs Leapmotor T03

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

Abarth 500e nebo Leapmotor T03 — kdo vyhrává v čem

Abarth 500e vede 5 : 3

Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmLeapmotor T03 +22 km
    Abarth 500e
    253
    Leapmotor T03
    275
  • Baterie kWhAbarth 500e +0,5 kWh
    Abarth 500e
    37,8
    Leapmotor T03
    37,3
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmLeapmotor T03 −4,5 kWh/100 km
    Abarth 500e
    18,1
    Leapmotor T03
    13,6
  • Výkon kAbarth 500e +60 k
    Abarth 500e
    155
    Leapmotor T03
    95
  • 0–100 km/h ↓ sAbarth 500e −5,7 s
    Abarth 500e
    7
    Leapmotor T03
    12,7
  • Max. rychlost km/hAbarth 500e +25 km/h
    Abarth 500e
    155
    Leapmotor T03
    130
  • Nabíjení DC kWAbarth 500e +40 kW
    Abarth 500e
    85
    Leapmotor T03
    45
  • Nabíjení AC kWBez údajů
    Abarth 500e
    11
    Leapmotor T03
    —
  • Hmotnost ↓ kgBez údajů
    Abarth 500e
    1410
    Leapmotor T03
    —
  • Zavazadlový prostor lLeapmotor T03 +25 l
    Abarth 500e
    185
    Leapmotor T03
    210

Přidat třetí auto

Technické údaje: Abarth 500e vs Leapmotor T03

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: Abarth 500e vs Leapmotor T03
Klíčové parametry Abarth 500e
Turismo
Leapmotor T03
Electric · modelový rok 2026
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP253 km275 kmLeapmotor +22 km
Baterie37,8 kWh37,3 kWhAbarth +0,5 kWh
Spotřeba ↓18,1 kWh/100 km13,6 kWh/100 kmLeapmotor −4,5 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC85 kW45 kWAbarth +40 kW
Nabíjení AC11 kW——
Nabíjení ⚠35 min 0–80%36 min 30–80%1 min
Dojezd na minutu nabíjení5,8 km/min3,8 km/minAbarth +2 km/min
Napětí400 V——
Jízdní výkony a pohon
Výkon155 k95 kAbarth +60 k
0–100 km/h ↓7 s12,7 sAbarth −5,7 s
Max. rychlost155 km/h130 km/hAbarth +25 km/h
PohonFWDFWD—
Praktičnost
Hmotnost ↓1410 kg——
Zavazadlový prostor185 l210 lLeapmotor +25 l
Délka3673 mm3620 mmAbarth +53 mm
Šířka1683 mm——
Výška1518 mm——
Rozvor2322 mm——

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

Abarth 500e

Náklady na 100 km5,43
Měsíčně68
Ročně815

Leapmotor T03

Náklady na 100 km4,08
Měsíčně51
Ročně612

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

Abarth 500e

Leapmotor T03

Další porovnání v této třídě: Hatchback, segment A

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — Abarth 500e nebo Leapmotor T03?

Model Leapmotor T03 dojede dál: 275 km WLTP oproti 253 km u modelu Abarth 500e. Je to rozdíl 22 km.

Proč má Abarth 500e větší baterii, ale kratší dojezd než Leapmotor T03?

Model Abarth 500e má kapacitu 37,8 kWh a ujede 253 km, zatímco model Leapmotor T03 s baterií 37,3 kWh ujede 275 km. Rozhoduje spotřeba: 18,1 oproti 13,6 kWh/100 km.

Který je výkonnější — Abarth 500e nebo Leapmotor T03?

Model Abarth 500e je silnější: 155 k oproti 95 k u modelu Leapmotor T03. Rozdíl je 60 k.

Který má větší kufr?

Model Leapmotor T03 nabízí více: 210 l oproti 185 l u modelu Abarth 500e. Rozdíl je 25 l.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.