BMW iX4 vs Changan Deepal S07

BMW iX4 води 7 към 2

Най-големи разлики: DC зареждане — BMW iX4 400 kW, Changan Deepal S07 92 kW · Мощност — BMW iX4 469 к.с., Changan Deepal S07 218 к.с. · WLTP пробег — BMW iX4 828 km, Changan Deepal S07 475 km.

BMW iX4

BMW iX4 е електрически SUV от клас D с задвижване на всички колела (AWD): мощност от 374 до 469 конски сили, пробег до 828 км според WLTP и възможност за бързо зареждане (DC) до 400 kW.

Changan Deepal S07

Changan Deepal S07 е SUV от клас D, предлагащ задвижване на задните колела и пробег според стандарта WLTP от 475 км.

Профил спрямо пазара: BMW iX4 срещу Changan Deepal S07

WLTP пробегБатерияМощностDC зареждане0–100 км/ч

BMW iX4 или Changan Deepal S07 — кой печели къде

BMW iX4 води 7 към 2

Щракнете върху сектор, за да видите само тези показатели. Лентата показва къде стои колата спрямо целия каталог.

  • WLTP пробег kmBMW iX4 +353 km
    BMW iX4
    828
    Changan Deepal S07
    475
  • Батерия kWhBMW iX4 +28,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Changan Deepal S07
    79,97
  • Разход ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −2,9 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Changan Deepal S07
    18,6
  • Мощност к.с.BMW iX4 +251 к.с.
    BMW iX4
    469
    Changan Deepal S07
    218
  • 0–100 км/ч ↓ sBMW iX4 −3 s
    BMW iX4
    4,9
    Changan Deepal S07
    7,9
  • Максимална скорост km/hBMW iX4 +30 km/h
    BMW iX4
    210
    Changan Deepal S07
    180
  • DC зареждане kWBMW iX4 +308 kW
    BMW iX4
    400
    Changan Deepal S07
    92
  • AC зареждане kWБез разлика
    BMW iX4
    11
    Changan Deepal S07
    11
  • Тегло ↓ kgChangan Deepal S07 −232 kg
    BMW iX4
    2305
    Changan Deepal S07
    2073
  • Багажник lChangan Deepal S07 +20 l
    BMW iX4
    490
    Changan Deepal S07
    510

Добавете трета кола

Технически данни: BMW iX4 срещу Changan Deepal S07

Удебеляване и подчертаване = по-добра стойност · ↓ = по-малко е по-добре · — = няма данни

Технически данни: BMW iX4 срещу Changan Deepal S07
Основни параметри BMW iX4
50 xDrive
Changan Deepal S07
RWD
Разлика
Пробег и енергия
WLTP пробег828 km475 kmBMW +353 km
Батерия108,7 kWh79,97 kWhBMW +28,7 kWh
Разход ↓15,7 kWh/100 km18,6 kWh/100 kmBMW −2,9 kWh/100 km
Зареждане
DC зареждане400 kW92 kWBMW +308 kW
AC зареждане11 kW11 kWБез разлика
Зареждане ⚠21 min 10–80%35 min 30–80%14 min
Пробег за минута зареждане27,6 km/min6,8 km/minBMW +20,8 km/min
Напрежение800 V——
Динамика и задвижване
Мощност469 к.с.218 к.с.BMW +251 к.с.
0–100 км/ч ↓4,9 s7,9 sBMW −3 s
Максимална скорост210 km/h180 km/hBMW +30 km/h
ЗадвижванеAWDRWDразличен тип
Практичност
Тегло ↓2305 kg2073 kgChangan −232 kg
Багажник490 l510 lChangan +20 l
V2L (външно захранване)ДаДа—
Дължина4782 mm4750 mmBMW +32 mm
Ширина1895 mm1930 mmChangan +35 mm
Височина1595 mm1625 mmChangan +30 mm
Разстояние между осите2897 mm2900 mmChangan +3 mm

По-добрата стойност във всеки ред е удебелена и подчертана с цвета на автомобила. Показатели, маркирани ↓ — по-ниските стойности са по-добри. Размерите са показани без определяне на победител.

Калкулатор на разходите за енергия

BMW iX4

Цена за 100 км4,71
Месечно59
Годишно707

Changan Deepal S07

Цена за 100 км5,58
Месечно70
Годишно837

Сумите са във вашата валута — въведете цените във валутата, която използвате.

Видео ревюта на двата модела

BMW iX4

Changan Deepal S07

Други сравнения в този клас: SUV, сегмент D

Често задавани въпроси за това сравнение

Кой има по-голям пробег — BMW iX4 или Changan Deepal S07?

BMW iX4 стига по-далеч: 828 км WLTP срещу 475 км на Changan Deepal S07. Това е разлика от 353 км.

Как се различава задвижването на BMW iX4 и Changan Deepal S07?

BMW iX4 има AWD и 469 к.с.. Changan Deepal S07 има RWD и 218 к.с..

Кой е по-мощен — BMW iX4 или Changan Deepal S07?

BMW iX4 е по-мощен: 469 к.с. срещу 218 к.с. на Changan Deepal S07. Разликата е 251 к.с..

Кой се зарежда по-бързо?

BMW iX4 приема до 400 kW DC, Changan Deepal S07 до 92 kW.

Техническите данни са от официалните материали на производителите и се стараем да ги проверяваме, но производителят може да промени спецификацията без предизвестие и е възможно да има грешки. Потвърдете стойностите при дилър, преди да купите — не носим отговорност за решения, взети въз основа на тези данни. Пълен отказ от отговорност

Пробегът, разходът и теглото посочваме за базова конфигурация: производителите ги хомологират в диапазони, зависими от джантите и оборудването (например 533–592 км), а ние взимаме най-лекия вариант, на най-малките джанти — т.е. най-изгодния. Същият модел на по-големи джанти ще измине по-малко разстояние.