Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Audi Q4 Sportback e-tron води 6 към 2
Най-големи разлики: AC зареждане — Audi Q4 Sportback e-tron 11 kW, Subaru Uncharted 22 kW · Багажник — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Subaru Uncharted 403 l · Мощност — Audi Q4 Sportback e-tron 286 к.с., Subaru Uncharted 224 к.с..
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron е SUV coupe от сегмент C, в моделната година 2027 в четири варианта: пробег по WLTP от 451 до 576 km, мощност от 204 до 340 к.с.
Subaru Uncharted
Subaru Uncharted е SUV от клас C, предлагащ три конфигурации за задвижване с различен пробег и характеристики, вариращи от 451 км до 592 км в цикъла WLTP.
Профил спрямо пазара: Audi Q4 Sportback e-tron срещу Subaru Uncharted
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Subaru Uncharted77 kWh FWD
Audi Q4 Sportback e-tron или Subaru Uncharted — кой печели къде
Audi Q4 Sportback e-tron води 6 към 2
Резултатът не включва показателите, за които липсват данни от едната страна.
Щракнете върху сектор, за да видите само тези показатели. Лентата показва къде стои колата спрямо целия каталог.
- WLTP пробег kmSubaru Uncharted +16 km
- Батерия kWhБез разлика
- Разход ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −0,4 kWh/100 km
- Мощност к.с.Audi Q4 Sportback e-tron +62 к.с.
- 0–100 км/ч ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −0,7 s
- Максимална скорост km/hAudi Q4 Sportback e-tron +20 km/h
- DC зареждане kWAudi Q4 Sportback e-tron +15 kW
- AC зареждане kWSubaru Uncharted +11 kW
- Зареждане ↓ minНяма данни
- Тегло ↓ kgНяма данни
- Багажник lAudi Q4 Sportback e-tron +124 l
Технически данни: Audi Q4 Sportback e-tron срещу Subaru Uncharted
Удебеляване и подчертаване = по-добра стойност · ↓ = по-малко е по-добре · — = няма данни
| Основни параметри | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Subaru Uncharted77 kWh FWD | Разлика |
|---|---|---|---|
| Пробег и енергия | |||
| WLTP пробег | 576 km | 592 km | Subaru +16 km |
| Батерия | 77 kWh | 77 kWh | Без разлика |
| Разход ↓ | 13,4 kWh/100 km | 13,8 kWh/100 km | Audi −0,4 kWh/100 km |
| Зареждане | |||
| DC зареждане | 165 kW | 150 kW | Audi +15 kW |
| AC зареждане | 11 kW | 22 kW | Subaru +11 kW |
| Зареждане 10–80% ↓ | — | 30 min | — |
| Пробег за минута зареждане | — | 13,8 km/min | — |
| Напрежение | — | 400 V | — |
| Динамика и задвижване | |||
| Мощност | 286 к.с. | 224 к.с. | Audi +62 к.с. |
| 0–100 км/ч ↓ | 6,6 s | 7,3 s | Audi −0,7 s |
| Максимална скорост | 180 km/h | 160 km/h | Audi +20 km/h |
| Задвижване | RWD | FWD | различен тип |
| Практичност | |||
| Тегло ↓ | — | 1916 kg | — |
| Багажник | 527 l | 403 l | Audi +124 l |
| Дължина | — | 4535 mm | — |
| Ширина | — | 1870 mm | — |
| Височина | — | 1625 mm | — |
| Разстояние между осите | — | 2750 mm | — |
По-добрата стойност във всеки ред е удебелена и подчертана с цвета на автомобила. Показатели, маркирани ↓ — по-ниските стойности са по-добри. Размерите са показани без определяне на победител.
Калкулатор на разходите за енергия
Audi Q4 Sportback e-tron
Subaru Uncharted
Сумите са във вашата валута — въведете цените във валутата, която използвате.
Видео ревюта на двата модела
Audi Q4 Sportback e-tron
Subaru Uncharted
Други сравнения в този клас: SUV, сегмент C
Често задавани въпроси за това сравнение
Кой има по-голям пробег — Audi Q4 Sportback e-tron или Subaru Uncharted?
Subaru Uncharted стига по-далеч: 592 км WLTP срещу 576 км на Audi Q4 Sportback e-tron. Това е разлика от 16 км.
Как се различава задвижването на Audi Q4 Sportback e-tron и Subaru Uncharted?
Audi Q4 Sportback e-tron има RWD и 286 к.с.. Subaru Uncharted има FWD и 224 к.с..
Кой има по-голям багажник?
Audi Q4 Sportback e-tron побира повече: 527 л срещу 403 л в Subaru Uncharted. Разликата е 124 л.
Кой се зарежда по-бързо?
Audi Q4 Sportback e-tron приема до 165 kW DC, Subaru Uncharted до 150 kW.
Техническите данни са от официалните материали на производителите и се стараем да ги проверяваме, но производителят може да промени спецификацията без предизвестие и е възможно да има грешки. Потвърдете стойностите при дилър, преди да купите — не носим отговорност за решения, взети въз основа на тези данни. Пълен отказ от отговорност
Пробегът, разходът и теглото посочваме за базова конфигурация: производителите ги хомологират в диапазони, зависими от джантите и оборудването (например 533–592 км), а ние взимаме най-лекия вариант, на най-малките джанти — т.е. най-изгодния. Същият модел на по-големи джанти ще измине по-малко разстояние.



