Audi Q4 e-tron vs Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron води 3 към 0
Най-големи разлики: Багажник — Audi Q4 e-tron 515 l, Audi Q4 Sportback e-tron 527 l · WLTP пробег — Audi Q4 e-tron 563 km, Audi Q4 Sportback e-tron 576 km · Разход — Audi Q4 e-tron 13,7 kWh/100 km, Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km.
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 e-tron е SUV от сегмент C, в моделната година 2027 в четири варианта: пробег по WLTP от 440 до 563 km, мощност от 204 до 340 к.с.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron е SUV coupe от сегмент C, в моделната година 2027 в четири варианта: пробег по WLTP от 451 до 576 km, мощност от 204 до 340 к.с.
Профил спрямо пазара: Audi Q4 e-tron срещу Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 e-trone-tron performance
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Audi Q4 e-tron или Audi Q4 Sportback e-tron — кой печели къде
Audi Q4 Sportback e-tron води 3 към 0
Резултатът не включва показателите, за които липсват данни от едната страна.
Щракнете върху сектор, за да видите само тези показатели. Лентата показва къде стои колата спрямо целия каталог.
- WLTP пробег kmAudi Q4 Sportback e-tron +13 km
- Батерия kWhБез разлика
- Разход ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −0,3 kWh/100 km
- Мощност к.с.Без разлика
- 0–100 км/ч ↓ sБез разлика
- Максимална скорост km/hБез разлика
- DC зареждане kWБез разлика
- AC зареждане kWБез разлика
- Зареждане ↓ minНяма данни
- Тегло ↓ kgНяма данни
- Багажник lAudi Q4 Sportback e-tron +12 l
Технически данни: Audi Q4 e-tron срещу Audi Q4 Sportback e-tron
Удебеляване и подчертаване = по-добра стойност · ↓ = по-малко е по-добре · — = няма данни
| Основни параметри | Audi Q4 e-trone-tron performance | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Разлика |
|---|---|---|---|
| Пробег и енергия | |||
| WLTP пробег | 563 km | 576 km | Audi +13 km |
| Батерия | 77 kWh | 77 kWh | Без разлика |
| Разход ↓ | 13,7 kWh/100 km | 13,4 kWh/100 km | Audi −0,3 kWh/100 km |
| Зареждане | |||
| DC зареждане | 165 kW | 165 kW | Без разлика |
| AC зареждане | 11 kW | 11 kW | Без разлика |
| Зареждане 10–80% ↓ | — | — | — |
| Пробег за минута зареждане | — | — | — |
| Напрежение | — | — | — |
| Динамика и задвижване | |||
| Мощност | 286 к.с. | 286 к.с. | Без разлика |
| 0–100 км/ч ↓ | 6,6 s | 6,6 s | Без разлика |
| Максимална скорост | 180 km/h | 180 km/h | Без разлика |
| Задвижване | RWD | RWD | — |
| Практичност | |||
| Тегло ↓ | — | — | — |
| Багажник | 515 l | 527 l | Audi +12 l |
| Дължина | — | — | — |
| Ширина | — | — | — |
| Височина | — | — | — |
| Разстояние между осите | — | — | — |
По-добрата стойност във всеки ред е удебелена и подчертана с цвета на автомобила. Показатели, маркирани ↓ — по-ниските стойности са по-добри. Размерите са показани без определяне на победител.
Калкулатор на разходите за енергия
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron
Сумите са във вашата валута — въведете цените във валутата, която използвате.
Видео ревюта на двата модела
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron
Други сравнения в този клас: SUV, сегмент C
Често задавани въпроси за това сравнение
Кой има по-голям пробег — Audi Q4 e-tron или Audi Q4 Sportback e-tron?
Audi Q4 Sportback e-tron стига по-далеч: 576 км WLTP срещу 563 км на Audi Q4 e-tron. Това е разлика от 13 км.
Кой се зарежда по-бързо?
Audi Q4 e-tron приема до 165 kW DC, Audi Q4 Sportback e-tron до 165 kW.
Кой е по-евтин за експлоатация?
Audi Q4 Sportback e-tron консумира по-малко електричество: 13,4 kWh/100 км срещу 13,7 kWh/100 км в Audi Q4 e-tron. През 15000 км на година това е разлика от 45 kWh — калкулаторът на тази страница я превръща в пари.
Техническите данни са от официалните материали на производителите и се стараем да ги проверяваме, но производителят може да промени спецификацията без предизвестие и е възможно да има грешки. Потвърдете стойностите при дилър, преди да купите — не носим отговорност за решения, взети въз основа на тези данни. Пълен отказ от отговорност
Пробегът, разходът и теглото посочваме за базова конфигурация: производителите ги хомологират в диапазони, зависими от джантите и оборудването (например 533–592 км), а ние взимаме най-лекия вариант, на най-малките джанти — т.е. най-изгодния. Същият модел на по-големи джанти ще измине по-малко разстояние.


