BMW iX4 vs Leapmotor C10

BMW iX4 vyhráva 8 : 1

Najväčšie rozdiely: Nabíjanie DC — BMW iX4 400 kW, Leapmotor C10 180 kW · Dojazd WLTP — BMW iX4 828 km, Leapmotor C10 510 km · Výkon — BMW iX4 469 k, Leapmotor C10 299 k.

BMW iX4

BMW iX4 je elektrický SUV automobil triedy D s pohonom všetkých kolies (AWD): výkon od 374 do 469 koní, dojazd podľa štandardu WLTP až 828 km a nabíjanie jednosmerným prúdom (DC) rýchlosťou až 400 kW.

Leapmotor C10

Leapmotor C10 je SUV segmentu D v troch variantoch: dojazd WLTP od 420 do 510 km, výkon od 218 do 571 k.

Profil oproti trhu: BMW iX4 vs Leapmotor C10

Dojazd WLTPBatériaVýkonNabíjanie DC0–100 km/h

BMW iX4 alebo Leapmotor C10 — kto vyhráva v čom

BMW iX4 vyhráva 8 : 1

Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.

  • Dojazd WLTP kmBMW iX4 +318 km
    BMW iX4
    828
    Leapmotor C10
    510
  • Batéria kWhBMW iX4 +26,8 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Leapmotor C10
    81,9
  • Spotreba ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −2,3 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Leapmotor C10
    18
  • Výkon kBMW iX4 +170 k
    BMW iX4
    469
    Leapmotor C10
    299
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1,7 s
    BMW iX4
    4,9
    Leapmotor C10
    6,6
  • Max. rýchlosť km/hBMW iX4 +20 km/h
    BMW iX4
    210
    Leapmotor C10
    190
  • Nabíjanie DC kWBMW iX4 +220 kW
    BMW iX4
    400
    Leapmotor C10
    180
  • Nabíjanie AC kWBez rozdielu
    BMW iX4
    11
    Leapmotor C10
    11
  • Hmotnosť ↓ kgLeapmotor C10 −275 kg
    BMW iX4
    2305
    Leapmotor C10
    2030
  • Batožinový priestor lBMW iX4 +55 l
    BMW iX4
    490
    Leapmotor C10
    435

Pridať tretie auto

Technické údaje: BMW iX4 vs Leapmotor C10

Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov

Technické údaje: BMW iX4 vs Leapmotor C10
Kľúčové parametre BMW iX4
50 xDrive
Leapmotor C10
Design Long Range RWD (81,9 kWh)
Rozdiel
Dojazd a energia
Dojazd WLTP828 km510 kmBMW +318 km
Batéria108,7 kWh81,9 kWhBMW +26,8 kWh
Spotreba ↓15,7 kWh/100 km18 kWh/100 kmBMW −2,3 kWh/100 km
Nabíjanie
Nabíjanie DC400 kW180 kWBMW +220 kW
Nabíjanie AC11 kW11 kWBez rozdielu
Nabíjanie ⚠21 min 10–80%22 min 30–80%1 min
Dojazd na minútu nabíjania27,6 km/min11,6 km/minBMW +16 km/min
Napätie800 V800 VBez rozdielu
Jazdné výkony a pohon
Výkon469 k299 kBMW +170 k
0–100 km/h ↓4,9 s6,6 sBMW −1,7 s
Max. rýchlosť210 km/h190 km/hBMW +20 km/h
PohonAWDRWDiný typ
Praktickosť
Hmotnosť ↓2305 kg2030 kgLeapmotor −275 kg
Batožinový priestor490 l435 lBMW +55 l
V2L (externé napájanie)ÁnoÁno—
Dĺžka4782 mm4739 mmBMW +43 mm
Šírka1895 mm1900 mmLeapmotor +5 mm
Výška1595 mm1680 mmLeapmotor +85 mm
Rázvor2897 mm2825 mmBMW +72 mm

Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.

Kalkulačka nákladov na energiu

BMW iX4

Náklady na 100 km4,71
Mesačne59
Ročne707

Leapmotor C10

Náklady na 100 km5,4
Mesačne67
Ročne810

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Videorecenzie oboch modelov

BMW iX4

Leapmotor C10

Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnaniu

Ktorý má väčší dojazd — BMW iX4 alebo Leapmotor C10?

BMW iX4 jazdí ďalej: 828 km WLTP oproti 510 km u Leapmotor C10. Je to rozdiel 318 km.

Ako sa líšia pohonné systémy BMW iX4 a Leapmotor C10?

BMW iX4 má AWD a 469 k. Leapmotor C10 má RWD a 299 k.

Ktorý je výkonnejší — BMW iX4 alebo Leapmotor C10?

BMW iX4 je silnejší: 469 k oproti 299 k u Leapmotor C10. Rozdiel je 170 k.

Ktorý má väčší batožinový priestor?

BMW iX4 ponúka viac: 490 l oproti 435 l v Leapmotor C10. Rozdiel je 55 l.

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.