Lancia Gamma vs Subaru Uncharted
Lancia Gamma leidt 6 tegen 4
Grootste verschillen: AC-laden — Lancia Gamma 7 kW, Subaru Uncharted 22 kW · Bagageruimte — Lancia Gamma 560 l, Subaru Uncharted 403 l · Accu — Lancia Gamma 97,2 kWh, Subaru Uncharted 77 kWh.
Lancia Gamma
De Lancia Gamma is een elektrische crossover in het segment C en is verkrijgbaar in drie versies: met een WLTP-bereik van 543 tot 741 km, een vermogen van 230 tot 350 pk en snelladen (DC) met 160 kW.
Subaru Uncharted
De Subaru Uncharted is een SUV in segment C en biedt drie aandrijfconfiguraties met verschillende actieradiussen en prestaties, van 451 km tot 592 km volgens de WLTP-cyclus.
Profiel tegenover de markt: Lancia Gamma vs Subaru Uncharted
Lancia GammaLong Range
Subaru Uncharted77 kWh FWD
Lancia Gamma of Subaru Uncharted — wie wint waar
Lancia Gamma leidt 6 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmLancia Gamma +149 km
- Accu kWhLancia Gamma +20,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmSubaru Uncharted −2,4 kWh/100 km
- Vermogen pkLancia Gamma +21 pk
- 0–100 km/h ↓ sSubaru Uncharted −0,5 s
- Topsnelheid km/hLancia Gamma +30 km/h
- DC-laden kWLancia Gamma +10 kW
- AC-laden kWSubaru Uncharted +15 kW
- Gewicht ↓ kgSubaru Uncharted −219 kg
- Bagageruimte lLancia Gamma +157 l
Technische gegevens: Lancia Gamma vs Subaru Uncharted
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Lancia GammaLong Range | Subaru Uncharted77 kWh FWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 741 km | 592 km | Lancia +149 km |
| Accu | 97,2 kWh | 77 kWh | Lancia +20,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 16,2 kWh/100 km | 13,8 kWh/100 km | Subaru −2,4 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 160 kW | 150 kW | Lancia +10 kW |
| AC-laden | 7 kW | 22 kW | Subaru +15 kW |
| Laadtijd ⚠ | 27 min 20–80% | 30 min 10–80% | 3 min |
| Actieradius per laadminuut | 16,5 km/min | 13,8 km/min | Lancia +2,7 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 245 pk | 224 pk | Lancia +21 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,8 s | 7,3 s | Subaru −0,5 s |
| Topsnelheid | 190 km/h | 160 km/h | Lancia +30 km/h |
| Aandrijving | FWD | FWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2135 kg | 1916 kg | Subaru −219 kg |
| Bagageruimte | 560 l | 403 l | Lancia +157 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Nee | alleen Lancia |
| Lengte | 4672 mm | 4535 mm | Lancia +137 mm |
| Breedte | 1898 mm | 1870 mm | Lancia +28 mm |
| Hoogte | 1664 mm | 1625 mm | Lancia +39 mm |
| Wielbasis | 2791 mm | 2750 mm | Lancia +41 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Lancia Gamma
Subaru Uncharted
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Lancia Gamma
Subaru Uncharted
Andere vergelijkingen in deze klasse: Crossover / SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Lancia Gamma of Subaru Uncharted?
De Lancia Gamma gaat verder: 741 km WLTP tegenover de 592 km van de Subaru Uncharted. Dat is een verschil van 149 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Lancia Gamma — zijn accu van 97,2 kWh werkt dan als stroombron. De Subaru Uncharted biedt dit met 77 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Lancia Gamma biedt meer: 560 l tegenover 403 l in de Subaru Uncharted. Het verschil is 157 l.
Welke laadt sneller?
De Lancia Gamma accepteert tot 160 kW DC, de Subaru Uncharted tot 150 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




