Jeep Compass vs Škoda Elroq
Škoda Elroq leidt 5 tegen 3
Grootste verschillen: 0–100 km/h — Jeep Compass 8,3 s, Škoda Elroq 6,2 s · Vermogen — Jeep Compass 231 pk, Škoda Elroq 299 pk · Accu — Jeep Compass 96,3 kWh, Škoda Elroq 77 kWh.
Jeep Compass
De Jeep Compass is een SUV uit het C-segment in drie elektrische varianten: WLTP-actieradius van 500 tot 674 km, vermogen van 213 tot 375 pk.
Škoda Elroq
De Škoda Elroq is een elektrische SUV in het segment C met achterwielaandrijving (RWD) of vierwielaandrijving (AWD): hij levert vermogens van 190–340 pk, heeft een bereik tot 576 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 165 kW.
Profiel tegenover de markt: Jeep Compass vs Škoda Elroq
Jeep CompassLong Range FWD (96,3 kWh)
Škoda Elroq85x
Jeep Compass of Škoda Elroq — wie wint waar
Škoda Elroq leidt 5 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmJeep Compass +98 km
- Accu kWhJeep Compass +19,3 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmŠkoda Elroq −2,3 kWh/100 km
- Vermogen pkŠkoda Elroq +68 pk
- 0–100 km/h ↓ sŠkoda Elroq −2,1 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWŠkoda Elroq +5 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgŠkoda Elroq −28 kg
- Bagageruimte lJeep Compass +80 l
Technische gegevens: Jeep Compass vs Škoda Elroq
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Jeep CompassLong Range FWD (96,3 kWh) | Škoda Elroq85x | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 674 km | 576 km | Jeep +98 km |
| Accu | 96,3 kWh | 77 kWh | Jeep +19,3 kWh |
| Verbruik ↓ | 17,8 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | Škoda −2,3 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 160 kW | 165 kW | Škoda +5 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 27 min 20–80% | 29 min 10–80% | 2 min |
| Actieradius per laadminuut | 15 km/min | 13,9 km/min | Jeep +1,1 km/min |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 231 pk | 299 pk | Škoda +68 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 8,3 s | 6,2 s | Škoda −2,1 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | FWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2160 kg | 2132 kg | Škoda −28 kg |
| Bagageruimte | 550 l | 470 l | Jeep +80 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Škoda |
| Lengte | 4548 mm | 4488 mm | Jeep +60 mm |
| Breedte | 1936 mm | 1884 mm | Jeep +52 mm |
| Hoogte | 1657 mm | 1620 mm | Jeep +37 mm |
| Wielbasis | 2795 mm | 2766 mm | Jeep +29 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Jeep Compass
Škoda Elroq
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Jeep Compass
Škoda Elroq
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Jeep Compass of Škoda Elroq?
De Jeep Compass gaat verder: 674 km WLTP tegenover de 576 km van de Škoda Elroq. Dat is een verschil van 98 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Jeep Compass en de Škoda Elroq?
De Jeep Compass heeft FWD en 231 pk. De Škoda Elroq heeft AWD en 299 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Škoda Elroq — zijn accu van 77 kWh werkt dan als stroombron. De Jeep Compass biedt dit met 96,3 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Jeep Compass biedt meer: 550 l tegenover 470 l in de Škoda Elroq. Het verschil is 80 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



