Geely EX5 vs Lancia Gamma
Lancia Gamma leidt 5 tegen 3
Grootste verschillen: WLTP-actieradius — Geely EX5 451 km, Lancia Gamma 741 km · AC-laden — Geely EX5 11 kW, Lancia Gamma 7 kW · Accu — Geely EX5 68,39 kWh, Lancia Gamma 97,2 kWh.
Geely EX5
De Geely EX5 is een crossover uit het segment C en biedt twee batterijvarianten met een bereik tot 451 km, evenals voorwielaandrijving (FWD).
Lancia Gamma
De Lancia Gamma is een elektrische crossover in het segment C en is verkrijgbaar in drie versies: met een WLTP-bereik van 543 tot 741 km, een vermogen van 230 tot 350 pk en snelladen (DC) met 160 kW.
Profiel tegenover de markt: Geely EX5 vs Lancia Gamma
- Geely EX5Ultra
Lancia GammaLong Range
Geely EX5 of Lancia Gamma — wie wint waar
Lancia Gamma leidt 5 tegen 3
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmLancia Gamma +290 km
- Accu kWhLancia Gamma +28,8 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmGeely EX5 −1 kWh/100 km
- Vermogen pkLancia Gamma +28 pk
- 0–100 km/h ↓ sGeen gegevens
- Topsnelheid km/hGeen gegevens
- DC-laden kWLancia Gamma +25 kW
- AC-laden kWGeely EX5 +4 kW
- Gewicht ↓ kgGeely EX5 −320 kg
- Bagageruimte lLancia Gamma +99 l
Technische gegevens: Geely EX5 vs Lancia Gamma
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Geely EX5 Ultra | Lancia GammaLong Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 451 km | 741 km | Lancia +290 km |
| Accu | 68,39 kWh | 97,2 kWh | Lancia +28,8 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,2 kWh/100 km | 16,2 kWh/100 km | Geely −1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 135 kW | 160 kW | Lancia +25 kW |
| AC-laden | 11 kW | 7 kW | Geely +4 kW |
| Laadtijd ⚠ | 20 min 30–80% | 27 min 20–80% | 7 min |
| Actieradius per laadminuut | 11,3 km/min | 16,5 km/min | Lancia +5,2 km/min |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 217 pk | 245 pk | Lancia +28 pk |
| 0–100 km/h ↓ | — | 7,8 s | — |
| Topsnelheid | — | 190 km/h | — |
| Aandrijving | FWD | FWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1815 kg | 2135 kg | Geely −320 kg |
| Bagageruimte | 461 l | 560 l | Lancia +99 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4615 mm | 4672 mm | Lancia +57 mm |
| Breedte | 1901 mm | 1898 mm | Geely +3 mm |
| Hoogte | 1670 mm | 1664 mm | Geely +6 mm |
| Wielbasis | 2750 mm | 2791 mm | Lancia +41 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Geely EX5
Lancia Gamma
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Geely EX5
Lancia Gamma
Andere vergelijkingen in deze klasse: Crossover, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Geely EX5 of Lancia Gamma?
De Lancia Gamma gaat verder: 741 km WLTP tegenover de 451 km van de Geely EX5. Dat is een verschil van 290 km.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Lancia Gamma biedt meer: 560 l tegenover 461 l in de Geely EX5. Het verschil is 99 l.
Welke laadt sneller?
De Geely EX5 accepteert tot 135 kW DC, de Lancia Gamma tot 160 kW.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Geely EX5 verbruikt minder elektriciteit: 15,2 kWh/100 km tegenover 16,2 kWh/100 km in de Lancia Gamma. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 150 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



