Ford Mustang Mach-E vs Genesis GV60
Ford Mustang Mach-E leidt 5 tegen 3
Grootste verschillen: DC-laden — Ford Mustang Mach-E 150 kW, Genesis GV60 240 kW · 0–100 km/h — Ford Mustang Mach-E 6,1 s, Genesis GV60 7,8 s · Vermogen — Ford Mustang Mach-E 276 pk, Genesis GV60 229 pk.
Ford Mustang Mach-E
De Ford Mustang Mach-E is een SUV uit het D-segment, in modeljaar 2026 in vier varianten: WLTP-actieradius van 470 tot 615 km, vermogen van 268 tot 487 pk.
Genesis GV60
De Genesis GV60 is een crossover in het segment D, die verkrijgbaar is met aandrijving op één of twee assen en een vermogen van 229 tot 490 pk.
Profiel tegenover de markt: Ford Mustang Mach-E vs Genesis GV60
Ford Mustang Mach-EExtended Range RWD · modeljaar 2026
Genesis GV60Premium RWD
Ford Mustang Mach-E of Genesis GV60 — wie wint waar
Ford Mustang Mach-E leidt 5 tegen 3
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmFord Mustang Mach-E +54 km
- Accu kWhFord Mustang Mach-E +4 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmFord Mustang Mach-E −2,4 kWh/100 km
- Vermogen pkFord Mustang Mach-E +47 pk
- 0–100 km/h ↓ sFord Mustang Mach-E −1,7 s
- Topsnelheid km/hGenesis GV60 +5 km/h
- DC-laden kWGenesis GV60 +90 kW
- AC-laden kWGeen gegevens
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGenesis GV60 −36 kg
- Bagageruimte lGeen gegevens
Technische gegevens: Ford Mustang Mach-E vs Genesis GV60
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Ford Mustang Mach-EExtended Range RWD · modeljaar 2026 | Genesis GV60Premium RWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 615 km | 561 km | Ford +54 km |
| Accu | 88 kWh | 84 kWh | Ford +4 kWh |
| Verbruik ↓ | 14,3 kWh/100 km | 16,7 kWh/100 km | Ford −2,4 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 150 kW | 240 kW | Genesis +90 kW |
| AC-laden | — | 11 kW | — |
| Laadtijd 10–80% ↓ | — | 18 min | — |
| Actieradius per laadminuut | — | 21,8 km/min | — |
| Spanning | — | 800 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 276 pk | 229 pk | Ford +47 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,1 s | 7,8 s | Ford −1,7 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 185 km/h | Genesis +5 km/h |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2086 kg | 2050 kg | Genesis −36 kg |
| Bagageruimte | — | 432 l | — |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Genesis |
| Lengte | — | 4515 mm | — |
| Breedte | — | 1890 mm | — |
| Hoogte | — | 1580 mm | — |
| Wielbasis | — | 2900 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Ford Mustang Mach-E
Genesis GV60
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Ford Mustang Mach-E
Genesis GV60
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Ford Mustang Mach-E of Genesis GV60?
De Ford Mustang Mach-E gaat verder: 615 km WLTP tegenover de 561 km van de Genesis GV60. Dat is een verschil van 54 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Genesis GV60 — zijn accu van 84 kWh werkt dan als stroombron. De Ford Mustang Mach-E biedt dit met 88 kWh niet aan.
Welke laadt sneller?
De Ford Mustang Mach-E accepteert tot 150 kW DC, de Genesis GV60 tot 240 kW.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Ford Mustang Mach-E verbruikt minder elektriciteit: 14,3 kWh/100 km tegenover 16,7 kWh/100 km in de Genesis GV60. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 360 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



