Exlantix ES vs Genesis G80 Electrified
Exlantix ES leidt 7 tegen 2
Grootste verschillen: Bagageruimte — Exlantix ES 450 l, Genesis G80 Electrified 334 l · DC-laden — Exlantix ES 250 kW, Genesis G80 Electrified 187 kW · Vermogen — Exlantix ES 480 pk, Genesis G80 Electrified 370 pk.
Exlantix ES
De Exlantix ES is een elektrische sedan in het E-segment met vierwielaandrijving (AWD) en een WLTP-bereik van 600 kilometer.
Genesis G80 Electrified
De Genesis G80 Electrified is een sedan in het E-segment: in modeljaar 2026 een batterij van 94,5 kWh, een WLTP-bereik van 570 km en een vermogen van 370 pk met AWD-aandrijving.
Profiel tegenover de markt: Exlantix ES vs Genesis G80 Electrified
- Exlantix ESLong Range AWD
Genesis G80 ElectrifiedAWD 94.5 kWh
Exlantix ES of Genesis G80 Electrified — wie wint waar
Exlantix ES leidt 7 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmExlantix ES +30 km
- Accu kWhGenesis G80 Electrified +12,5 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmExlantix ES −2,1 kWh/100 km
- Vermogen pkExlantix ES +110 pk
- 0–100 km/h ↓ sExlantix ES −0,6 s
- Topsnelheid km/hGenesis G80 Electrified +15 km/h
- DC-laden kWExlantix ES +63 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgExlantix ES −360 kg
- Bagageruimte lExlantix ES +116 l
Technische gegevens: Exlantix ES vs Genesis G80 Electrified
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Exlantix ES Long Range AWD | Genesis G80 ElectrifiedAWD 94.5 kWh | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 600 km | 570 km | Exlantix +30 km |
| Accu | 82 kWh | 94,5 kWh | Genesis +12,5 kWh |
| Verbruik ↓ | 16 kWh/100 km | 18,1 kWh/100 km | Exlantix −2,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 250 kW | 187 kW | Exlantix +63 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 15 min 30–80% | 25 min 10–80% | 10 min |
| Actieradius per laadminuut | 20 km/min | 16 km/min | Exlantix +4 km/min |
| Spanning | 800 V | 800 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 480 pk | 370 pk | Exlantix +110 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,5 s | 5,1 s | Exlantix −0,6 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 225 km/h | Genesis +15 km/h |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2050 kg | 2410 kg | Exlantix −360 kg |
| Bagageruimte | 450 l | 334 l | Exlantix +116 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Genesis |
| Lengte | 4945 mm | 5135 mm | Genesis +190 mm |
| Breedte | 1920 mm | — | — |
| Hoogte | 1500 mm | 1480 mm | Exlantix +20 mm |
| Wielbasis | 2950 mm | 3140 mm | Genesis +190 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Exlantix ES
Genesis G80 Electrified
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Exlantix ES
Genesis G80 Electrified
Andere vergelijkingen in deze klasse: Sedan, segment E
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Exlantix ES of Genesis G80 Electrified?
De Exlantix ES gaat verder: 600 km WLTP tegenover de 570 km van de Genesis G80 Electrified. Dat is een verschil van 30 km.
Waarom heeft de Genesis G80 Electrified een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Exlantix ES?
De Genesis G80 Electrified heeft 94,5 kWh en legt 570 km af, terwijl de Exlantix ES met zijn accu van 82 kWh 600 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18,1 tegenover 16 kWh/100 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Genesis G80 Electrified — zijn accu van 94,5 kWh werkt dan als stroombron. De Exlantix ES biedt dit met 82 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Exlantix ES biedt meer: 450 l tegenover 334 l in de Genesis G80 Electrified. Het verschil is 116 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



