Lancia Gamma vs Xpeng L03

Xpeng L03 vezet 6:4 arányban

A legnagyobb különbségek: AC töltés — Lancia Gamma 7 kW, Xpeng L03 11 kW · Csomagtartó — Lancia Gamma 560 l, Xpeng L03 367 l · DC töltés — Lancia Gamma 160 kW, Xpeng L03 236 kW.

Lancia Gamma

A Lancia Gamma egy elektromos C-szegmensű crossover három változatban: a WLTP szerinti hatótávolság 543 és 741 km között van, a teljesítmény pedig 230 és 350 lóerő közötti; az egyenáramú töltés kapacitása pedig 160 kW.

Xpeng L03

Az Xpeng L03 egy C-szegmensű SUV, a 2026-os modellévben három változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 440 és 520 km között, teljesítménye 222 és 431 LE között van.

Profil a piac tükrében: Lancia Gamma vs Xpeng L03

WLTP hatótávolságAkkumulátorTeljesítményDC töltés0–100 km/h

Lancia Gamma vagy Xpeng L03 — ki nyer hol

Xpeng L03 vezet 6:4 arányban

Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.

  • WLTP hatótávolság kmLancia Gamma +221 km
    Lancia Gamma
    741
    Xpeng L03
    520
  • Akkumulátor kWhLancia Gamma +26 kWh
    Lancia Gamma
    97,2
    Xpeng L03
    71,2
  • Fogyasztás ↓ kWh/100 kmXpeng L03 −0,2 kWh/100 km
    Lancia Gamma
    16,2
    Xpeng L03
    16
  • Teljesítmény LEXpeng L03 +4 LE
    Lancia Gamma
    245
    Xpeng L03
    249
  • 0–100 km/h ↓ sXpeng L03 −1,2 s
    Lancia Gamma
    7,8
    Xpeng L03
    6,6
  • Végsebesség km/hLancia Gamma +10 km/h
    Lancia Gamma
    190
    Xpeng L03
    180
  • DC töltés kWXpeng L03 +76 kW
    Lancia Gamma
    160
    Xpeng L03
    236
  • AC töltés kWXpeng L03 +4 kW
    Lancia Gamma
    7
    Xpeng L03
    11
  • Tömeg ↓ kgXpeng L03 −195 kg
    Lancia Gamma
    2135
    Xpeng L03
    1940
  • Csomagtartó lLancia Gamma +193 l
    Lancia Gamma
    560
    Xpeng L03
    367

Harmadik autó hozzáadása

Műszaki adatok: Lancia Gamma vs Xpeng L03

Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat

Műszaki adatok: Lancia Gamma vs Xpeng L03
Főbb paraméterek Lancia Gamma
Long Range
Xpeng L03
Long Range RWD
Különbség
Hatótáv és energia
WLTP hatótávolság741 km520 kmLancia +221 km
Akkumulátor97,2 kWh71,2 kWhLancia +26 kWh
Fogyasztás ↓16,2 kWh/100 km16 kWh/100 kmXpeng −0,2 kWh/100 km
Töltés
DC töltés160 kW236 kWXpeng +76 kW
AC töltés7 kW11 kWXpeng +4 kW
Töltési idő ⚠27 min 20–80%20 min 10–80%7 min
Töltési percenként nyert hatótávolság16,5 km/min18,2 km/minXpeng +1,7 km/min
Feszültség400 V400 VNincs különbség
Teljesítmény és hajtás
Teljesítmény245 LE249 LEXpeng +4 LE
0–100 km/h ↓7,8 s6,6 sXpeng −1,2 s
Végsebesség190 km/h180 km/hLancia +10 km/h
HajtásFWDRWDmás típus
Praktikum
Tömeg ↓2135 kg1940 kgXpeng −195 kg
Csomagtartó560 l367 lLancia +193 l
V2L (külső áramellátás)IgenIgen—
Hosszúság4672 mm4650 mmLancia +22 mm
Szélesség1898 mm1920 mmXpeng +22 mm
Magasság1664 mm1600 mmLancia +64 mm
Tengelytáv2791 mm2850 mmXpeng +59 mm

A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.

Energiaköltség-kalkulátor

Lancia Gamma

Költség 100 km-enként4,86
Havonta61
Évente729

Xpeng L03

Költség 100 km-enként4,8
Havonta60
Évente720

Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.

Videós tesztek mindkét modellről

Lancia Gamma

Xpeng L03

Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: Crossover / SUV, szegmens C

Gyakori kérdések erről az összehasonlításról

Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Lancia Gamma vagy Xpeng L03?

A(z) Lancia Gamma távolabb jut: 741 km WLTP szemben a(z) Xpeng L03 520 km-ével. Ez 221 km különbséget jelent.

Miben tér el egymástól a(z) Lancia Gamma és a(z) Xpeng L03 hajtása?

A(z) Lancia Gamma hajtása FWD, teljesítménye 245 LE. A(z) Xpeng L03 hajtása RWD, teljesítménye 249 LE.

Melyiknek nagyobb a csomagtere?

A(z) Lancia Gamma több helyet kínál: 560 l szemben a(z) Xpeng L03 367 l-ével. A különbség 193 l.

Melyik töltődik gyorsabban?

A(z) Lancia Gamma akár 160 kW DC-t is elfogad, a(z) Xpeng L03 akár 236 kW-ot.

A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat

A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.