BMW iX5 vs Cadillac Vistiq
BMW iX5 vezet 7:2 arányban
A legnagyobb különbségek: DC töltés — BMW iX5 460 kW, Cadillac Vistiq 190 kW · Csomagtartó — BMW iX5 655 l, Cadillac Vistiq 297 l · AC töltés — BMW iX5 22 kW, Cadillac Vistiq 11 kW.
BMW iX5
A BMW iX5 egy elektromos SUV, amely az E kategóriába tartozik, összkerékhajtással (AWD): 578 lóerős, a hatótávolság elérheti a 845 km-t (WLTP szerint), és DC töltéssel akár 460 kW-os teljesítményig tölthető.
Cadillac Vistiq
A Cadillac Vistiq egy elektromos, E-szegmensű SUV, amely összkerékhajtással rendelkezik, és a WLTP ciklus szerint 460 kilométeres hatótávval, valamint 3,9 másodperc alatt elérhető a 100 km/h sebesség.
Profil a piac tükrében: BMW iX5 vs Cadillac Vistiq
BMW iX560 xDrive
Cadillac VistiqAWD
BMW iX5 vagy Cadillac Vistiq — ki nyer hol
BMW iX5 vezet 7:2 arányban
Az eredménybe nem számítanak bele azok a mutatók, amelyeknél az egyik oldalon hiányoznak az adatok.
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmBMW iX5 +385 km
- Akkumulátor kWhBMW iX5 +39 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmBMW iX5 −1,7 kWh/100 km
- Teljesítmény LECadillac Vistiq +46 LE
- 0–100 km/h ↓ sCadillac Vistiq −0,7 s
- Végsebesség km/hNincs különbség
- DC töltés kWBMW iX5 +270 kW
- AC töltés kWBMW iX5 +11 kW
- Töltési idő ↓ minNincs adat
- Tömeg ↓ kgBMW iX5 −74 kg
- Csomagtartó lBMW iX5 +358 l
Műszaki adatok: BMW iX5 vs Cadillac Vistiq
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | BMW iX560 xDrive | Cadillac VistiqAWD | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 845 km | 460 km | BMW +385 km |
| Akkumulátor | 141 kWh | 102 kWh | BMW +39 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 20,1 kWh/100 km | 21,8 kWh/100 km | BMW −1,7 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 460 kW | 190 kW | BMW +270 kW |
| AC töltés | 22 kW | 11 kW | BMW +11 kW |
| Töltési idő 10–80% ↓ | 23 min | — | — |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 25,7 km/min | — | — |
| Feszültség | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 578 LE | 624 LE | Cadillac +46 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 4,6 s | 3,9 s | Cadillac −0,7 s |
| Végsebesség | 210 km/h | 210 km/h | Nincs különbség |
| Hajtás | AWD | AWD | — |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2825 kg | 2899 kg | BMW −74 kg |
| Csomagtartó | 655 l | 297 l | BMW +358 l |
| V2L (külső áramellátás) | Nem | Igen | csak Cadillac |
| Hosszúság | 4994 mm | 5216 mm | Cadillac +222 mm |
| Szélesség | 2000 mm | 2026 mm | Cadillac +26 mm |
| Magasság | 1748 mm | 1787 mm | Cadillac +39 mm |
| Tengelytáv | 3035 mm | — | — |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
BMW iX5
Cadillac Vistiq
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Cadillac Vistiq
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens E
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — BMW iX5 vagy Cadillac Vistiq?
A(z) BMW iX5 távolabb jut: 845 km WLTP szemben a(z) Cadillac Vistiq 460 km-ével. Ez 385 km különbséget jelent.
Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?
Csak a(z) Cadillac Vistiq — annak a(z) 102 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) BMW iX5 a(z) 141 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) BMW iX5 több helyet kínál: 655 l szemben a(z) Cadillac Vistiq 297 l-ével. A különbség 358 l.
Melyik töltődik gyorsabban?
A(z) BMW iX5 akár 460 kW DC-t is elfogad, a(z) Cadillac Vistiq akár 190 kW-ot.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.



