BMW iX1 vs BMW iX2

BMW iX1 vezet 2:1 arányban

A legnagyobb különbségek: Fogyasztás — BMW iX1 12,6 kWh/100 km, BMW iX2 14,2 kWh/100 km · Csomagtartó — BMW iX1 490 l, BMW iX2 525 l.

BMW iX1

A BMW iX1 egy C szegmensű SUV két változatban: az eDrive20 516 km-es WLTP szerinti hatótávval és az xDrive30 306 LE teljesítménnyel.

BMW iX2

A BMW iX2 egy C szegmensű crossover két változatban: az eDrive20 512 km-es WLTP szerinti hatótávval és az xDrive30 306 LE teljesítménnyel.

Profil a piac tükrében: BMW iX1 vs BMW iX2

WLTP hatótávolságAkkumulátorTeljesítményDC töltés0–100 km/h

BMW iX1 vagy BMW iX2 — ki nyer hol

BMW iX1 vezet 2:1 arányban

Az eredménybe nem számítanak bele azok a mutatók, amelyeknél az egyik oldalon hiányoznak az adatok.

Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.

  • WLTP hatótávolság kmBMW iX1 +4 km
    BMW iX1
    516
    BMW iX2
    512
  • Akkumulátor kWhNincs különbség
    BMW iX1
    65,2
    BMW iX2
    65,2
  • Fogyasztás ↓ kWh/100 kmBMW iX1 −1,6 kWh/100 km
    BMW iX1
    12,6
    BMW iX2
    14,2
  • Teljesítmény LENincs különbség
    BMW iX1
    204
    BMW iX2
    204
  • 0–100 km/h ↓ sNincs különbség
    BMW iX1
    8,6
    BMW iX2
    8,6
  • Végsebesség km/hNincs különbség
    BMW iX1
    170
    BMW iX2
    170
  • DC töltés kWNincs különbség
    BMW iX1
    130
    BMW iX2
    130
  • AC töltés kWNincs különbség
    BMW iX1
    11
    BMW iX2
    11
  • Töltési idő ↓ minNincs különbség
    BMW iX1
    29
    BMW iX2
    29
  • Tömeg ↓ kgNincs adat
    BMW iX1
    —
    BMW iX2
    1885
  • Csomagtartó lBMW iX2 +35 l
    BMW iX1
    490
    BMW iX2
    525

Harmadik autó hozzáadása

Műszaki adatok: BMW iX1 vs BMW iX2

Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat

Műszaki adatok: BMW iX1 vs BMW iX2
Főbb paraméterek BMW iX1
eDrive20 · modellév: 2026
BMW iX2
eDrive20
Különbség
Hatótáv és energia
WLTP hatótávolság516 km512 kmBMW +4 km
Akkumulátor65,2 kWh65,2 kWhNincs különbség
Fogyasztás ↓12,6 kWh/100 km14,2 kWh/100 kmBMW −1,6 kWh/100 km
Töltés
DC töltés130 kW130 kWNincs különbség
AC töltés11 kW11 kWNincs különbség
Töltési idő 10–80% ↓29 min29 minNincs különbség
Töltési percenként nyert hatótávolság12,5 km/min12,4 km/minBMW +0,1 km/min
Feszültség—400 V—
Teljesítmény és hajtás
Teljesítmény204 LE204 LENincs különbség
0–100 km/h ↓8,6 s8,6 sNincs különbség
Végsebesség170 km/h170 km/hNincs különbség
HajtásFWDFWD—
Praktikum
Tömeg ↓—1885 kg—
Csomagtartó490 l525 lBMW +35 l
Hosszúság—4554 mm—
Szélesség—1845 mm—
Magasság—1560 mm—
Tengelytáv—2692 mm—

A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.

Energiaköltség-kalkulátor

BMW iX1

Költség 100 km-enként3,78
Havonta47
Évente567

BMW iX2

Költség 100 km-enként4,26
Havonta53
Évente639

Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.

Videós tesztek mindkét modellről

BMW iX1

BMW iX2

Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV / Crossover, szegmens C

Gyakori kérdések erről az összehasonlításról

Melyik töltődik gyorsabban?

A(z) BMW iX1 akár 130 kW DC-t is elfogad, a(z) BMW iX2 akár 130 kW-ot. A töltés 10%-ról 80%-ra rendre 29 és 29 perc.

Melyik olcsóbb üzemeltetni?

A(z) BMW iX1 kevesebb áramot fogyaszt: 12,6 kWh/100 km szemben a(z) BMW iX2 14,2 kWh/100 km-ével. Évi 15000 km alatt ez 240 kWh különbséget jelent — az oldal kalkulátora ezt pénzre fordítja.

A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat

A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.